ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 

שבת - שבת 12-19/8: טיול מיטיבי לכת הרפתקאות למפונקים טירול אוסטריה

הצטרפו אלינו לקבוצת "מסביב לעולם עם טיולים ואגדות" לתמונות, חוויות ועדכונים

טירול היא גן עדן לחובבי ההליכה בטבע, כולה יערות ירוקי עד עם איילים הנחבאים בין העצים, סנאים סקרניים מקפצים, שדות פסטורליים עם עדרי פרות ענודי פעמונים, עיירות ציוריות עם מגדלי כנסייה הבולטים מרחוק.

אגמים כחולים, גשרי חבלים (ממתכת) החוצים קניוני ענק, מפלי מים סוערים לאורך נחלים, רסיסי המים יוצרים קשת מרהיבה של צבעים. תיירי כל אירופה מצויידים בנימוס גרמני ומקלות הליכה עוצרים בביקתות ההרים לבירה מוקצפת המוגשת ע"י מלצריות חייכניות בתלבושת טירולית צבעונית...

האטרקציות בטירול כוללות כל הרפתקאה אפשרית בהרים: טיפוס וגלישה, מערות קרח, נהרות תת קרקעים, קניונים מגולפים, רכיבת סוסים ואופניים, שיטוט בעיירות אותנטיות וטירות עתיקות, אוכל ממיטב המטבח האוסטרי, יין טוב ועוד.

אבל אנחנו לא נצעד רק במקומות הומי התיירים... לנו מחכים ההרים ושמורות הטבע הגדולות, חלקם בשבילים שידועים רק לנו ולמדריך המקומי שלנו. שבוע שלא תשכחו של חוויות בטיול לבעלי כושר הליכה בלבד.

נבחר בכל יום את המסלול היפה ביותר והמאתגר ביותר באזור, נטייל במסלולי טבע מגוונים ומטריפים מתוך אלפי מסלולים הקיימים בטירול, יערות עד, אגמים בצבע טורקיז עז, צוקי סלעים הנישאים לגובה מטורף, עדרי פרות עם פעמוני ענק, נחפש את היידי בהרים...

קצת מהאטרקציות המיוחדות בטיול:

נקיק הרוחות (Leutascher Geisterklamm) הוא שביל הליכה בתוך יער ומעל קניון ענק. 800 מטר של גשרי פלדה נבנו מעל הנהר ומפליו, שצופים בחלקם לעומק של 43 מטרים. אגדה רווחת באזור מספרת על שד שמתחבא בעומק הנקיק ושומר על הכניסה הצפונית יחד עם גובלינים המתגוררים שם ומידי לילה יוצאים לרקוד לצלילי מוסיקה מסתורית.


מפלי השטוייבן (Stuiben Falls) המפלים הגבוהים ביותר בטירול, 159 מטר גובהם וזרימתם חזקה ויוצרת ערפל של רסיסי מים בהם נגלה את הקשת בענן. נטפס על גשר העובר ממש בתוך רסיסי המים הצבעוניים עד למקור הנחל אי שם בפסגת ההר.


העיירה אימסט הינה עיירה טירולית מקסימה על צלע הר. ממנה נטפס רגלית בקניון שיצר קרחון קדום (Rosengartenschlucht Gorge) ומסתיים במערה כחולה (Blue Grotto) המסלול יפה וכולל זרימה חזקה של מים, הרבה מאד ירוק וגם פסלים בצורות מיוחדות שהוכנו מגזעי עץ.


באחדד הימים נגיע אל נוף גלויה מהסרט "צלילי המוזיקה" נעלה בכרי הדשא ונחלום על על ג'ולי אנדריוז. נעזר גם ברכבל אלפיני שיקצר את הדרך לפסגה ומשם כל הדרך למטה במזחלת הרים אלפינית מהירה הארוכה בעולם! Alphine Coaster, אנא הזהרו לא להתנגש אחד בשני :)


בעמק פיצטל יש גשר גבוה מעל הנהר שם נקפוץ באנג'י בגובה 94 מטר! (למי שירצה - לא כלול במחיר הטיול). לחצו כאן לפרטים ותמונות. שאר החבר'ה יטיילו בנהר המרהיב למטה ויצלמו את הקפיצות :)


הגשר התלוי הארוך בארופה נקרא HighLine179 והוא מחבר בין חורבות ארמון ארנברג (Ehrenberg Castle), למבצר קלודיה (Fort Claudia) על הר אחר מהעבר השני. נוף אדיר ובימי רוח הגשר רוקד ומתנדנד גבוה מעל העמק. אורך הגשר: 406 מטר, גובהו 115 מטר. האמיצים ביננו ינדנדו את הגשר לקול צרחות הבנות....


על אחת מפסגות ההרים של טירול, בגובה 3250 מטר מעל הים נמצא הקרחון הינטרטוקס (Hintertux Glacier) המכוסה שלג עד ובפסגתו מערת הקרח מהיפות בעולם: נקבל קסדות ונרד לאורך חבל לתוך סדק ופתאום עולם מופלא בגוונים של לבן וכחול, מערת קרח בת מליוני שנים עם נטיפים וזקיפים, אולמות ומעברים ואפילו אגם קטנטן תת קרקעי אותו נחצה בסירת משוטים.  

 

הטיול שלנו:

למי מיועד הטיול: מיטיבי לכת בלבד!

מחיר: 6,450 ש"ח לאדם בחדר זוגי בהרשמה מוקדמת עד ה- 10/7/17. לאחר מכן המחיר יהיה 6,800  ש"ח. ניתן לחלק עד 6 תשלומים. המחיר כולל 500 ש"ח דמי הרשמה שלא יוחזרו במידה של ביטול.

* שיא עונת התיירות באירופה

תוספת ליחיד בחדר: 950 ש"ח.

הרשמה במשרדי טיולים ואגדות בטלפון: 03-6818776, לאחר התשלום יש לשלוח אלינו צילום של הדף הראשון של הדרכון (עם התמונה והפרטים) בפקס: 03-6820789 או למייל tiyulimveagadot@gmail.com

בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין-מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית

המחיר כולל:

 • טיסות "ישראר" במסלול ת"א - ורונה - ת"א
 • הלוך: 12/9 טיסה מס' 6H 353 המראה: 08:25, נחיתה: 11:15
 • חזור: 19/9 טיסה מס' 6H 354 המראה: 12:15, נחיתה: 19:50
 • מסי נמל והיטלי דלק
 • 7 לילות בבית מלון 4 כוכבים
 • 6 לילות ע"ב חצי פנסיון, לילה אחרון ע"ב ארוחת בוקר
 • אוטובוס צמוד
 • מדריכים מצוות טיולים ואגדות ומדריך ישראלי מומחה לרומניה.
 • כניסה לכל האתרים המצוינים במסלול.
 • פגישת הכנה לפני היציאה לטיול.

המחיר אינו כולל:

 • שתייה קלה או חריפה בארוחות. ארוחות הצהריים אינן כלולות במחיר, אולם אנו נבקר במסעדות אותנטיות בהן כל אחד רשאי להזמין כרצונו.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • הוצאות אישיות. 
 • טיפים לנותני השירות המקומיים: מלון, מלצרים ומדריך מקומי דובר עברית, בסך 20 יורו לאדם, שייאספו ביום הראשון של הטיול.

המסלול:

מסלול הטיול עלול להשתנות מעת לעת בשל תנאי השטח ומזג האויר, הוראות השלטונות המקומיים, או החלטת המדריך בשטח (בטיחות).

ביטוח:

יש להצטייד בביטוח נסיעות (בריאות ומטען)

מה להביא:
נעלי הליכה טובות!!!! נעלי הרים אטומות למים לא מחליקות
בגדים קצרים וארוכים

מעיל פליז לערב (קר בערב)
מעיל גשם או שכמיה + מטריה
תרמיל גב נוח למסלולי ההליכה
מקלות הליכה (למי שאוהב)
בגדי ים (יש במלון ג'קוזי וסאונות)

ביטולים:

ביטול עד 30 יום - 500 ש"ח

ביטול מ-29 עד 21 יום - 25% ממחיר הטיול

ביטול ב-20 עד 14 יום - 45% ממחיר הטיול

ביטול מ-14 עד 7 יום - 70% ממחיר הטיול

פחות מ- 7 ימים - לא ניתן לבטל

פרטים והרשמה בטלפון 03-6818776

"טיולים ואגדות" פועלת לאהבת הארץ בדרך של טיולים, זמר עברי והתנדבויות

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com