ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 

ספטמבר 2016: טיול מיטיבי לכת שוויץ

הרים, תרבות, אגדות עם, מפלי מים, יערות עד, קניוני ענק, רכבלים אל השמיים, שוקולד שוויצרי חוויות וחברים

הצטרפו אלינו לקבוצת "מסביב לעולם עם טיולים ואגדות" לתמונות, חוויות ועדכונים

פרטים והרשמה בטלפון 03-6818776

טיול מיטיבי לכת מאורגן ומפונק עם "טיולים ואגדות" לשמורות הטבע בהרי שוויץ.

שוויץ ארץ של אגדות, נבקר לכוס שוקו חם בביתה של היידי בת ההרים, נקלע חיצים למטרת תפוח עם וילהלם טל, נטפס את מפל הרייכנבאך שם קפץ שרלוק הולמס אל מותו, נטפס ברכבלים הכי קרוב לאלוהים ונגלוש כל הדרך חזרה, ונחלוק קוניאק בשלג עם מובילי כלבי סאן ברנארד..

נבחר בכל יום את המסלול היפה ביותר והמאתגר ביותר, נטייל במסלולי טבע מגוונים ומטריפים מתוך אלפי מסלולים אפשריים, יערות עד, אגמים בצבע טורקיז שאפילו פוטושופ יתקשה לעשות :-), צוקי סלעים הנישאים לגובה מטורף...

נפגוש מקומיים, נעצור בבקתות "אמצע שום מקום" בדרך לפסגות, נשתה בירה להתרעננות או מרק חם... ;-)

בקיצור... טיול הטבע הכי יפה שאפשר לעשות בעולם!

*בכל ימי הטיול ניתן יהיה לבחור באופציות שונות של מסלולי הליכה, קשים/מאתגרים, עליה/ירידה ברכבלים וכו'.

שוויץ כל כך קטנה וכל כך הרבה יש בה מה לראות ולעשות שנקרענו קשות בבחירת המסלולים. הנה התוכנית (סדר הימים ישתנה בהתאם למזג האויר והחלטת המדריך)

1. טיסה לציריך, יום הליכה קצר במפלי הריין, המשך למלון

2. קניון (שלוך) קרחוני + טיפוס למפלי רייכנבאך אחד המפלים הגבוהים ביותר בשוויץ, נופל במספר שלבים מגובה כולל של 250 מטרים ליד העיירה מאירינגן. המפלים התפרסמו הודות לאגדה על מותו של הבלש שרלוק הולמס, אשר התרחש כאן. סר ארתור קונן דויל, יוצרו של שרלוק הולמס, אשר שהה בחופשה באזור והתרשם מאד מעוצמתם של המפלים, החליט שזה המקום המתאים לסיים בו את חייו של גיבור ספריו. אל הסלע ממנו נפל שרלוק הולמס אל מותו ניתן להגיע בטיפוס בשביל העולה אל מעל למפלים ועובר אל צידם השני. לוח לזכרו נמצא בתחנת הרכבת. קרונית שיניים, אשר נבנתה כבר בשנת 1891,

3. רכבת הרים ורכבלים באזור העיירה גרינוואלד בעמק ברנר אוברלנד - רמת ברן הגבוהה, את כל מה שראיתם בגלויות ובתמונות הכי מדהימות של שוויץ תראו כאן, וזה אפילו יפה עוד יותר. במרכזו של האזור שוכנת לה בשלווה העיר אינטרלקן, בין שני האגמים הציוריים ברינץ ותון, ולרגלי פסגות מהגבוהות בשוויץ. אזור יונגפראו, מדרום לאינטרלקן, עם פסגת היונגפראו הגבוהה באזור וחברותיה, הנמוכות אך במעט - אייגר, מונך ושילטהורן, הוא היהלום שבכתר של האזור כולו. מה אין כאן? פסגות אדירות, קרחוני עד, אגמים, מפלים, קניונים, אתרי סקי, בקתות הרים, תצפיות פנורמיות ומסלולי טיול אינסופיים.

4. טרק אל עמק המפלים - לאוטרברונן פסגות מושלגות, יערות ירוקים, כפרים ציוריים עם בקתות עץ, פרות שמנות רועות באחו, אגמי טורקיז ומפלים שוצפים. עמק לאוטרברונן שבאזור היונגפראו מהווה תמצית מושלמת של כל היופי הזה. העמק נמצא למרגלות הפסגות האדירות של האזור: יונגפראו (Jungrau) מונך (Monch) ואייגר (Eiger). העיירה הקטנה לאוטרברונן השוכנת בפתחו של העמק נראית כאילו ציירו אותה עבור גלוית נוף שוויצרית.


5. טרק על הקרחון אלטשגלשייר Aletschgletscher שמורת טבע בינלאומית מטעם אונסקו, קרחון חי, זורם ומועך בדרכו את ההרים, חוצב לעצמו קניון צר בסלעי הרי האלפים הקשוחים. אנו נעבור על גבי גשר חבלים (בטוח, השוויצרים יודעים את העבודה) ונחווה אתר נוף מיוחד במינו. סה"כ נצעד באותו יום כשבע שעות בתוך יערות, הרים, פלגי מים, קרחונים, סלעי ענק, שלושה רכבלים ונוף אלפיני.

6. יום בו נעלה בסדרת רכבלים ורכבות הרים אל פסגות הרי האלפים, הר יונגפראו או הר טיטליס. קרחוני עד ונוף הרים ענקי. חלק מהדרך חזרה נעשה רגלית, מי שירצה....

7. כל יום פינוקים בסגנון שוויצרי - עיירות ציוריות, גבינות מקומיות, מפלי מים וקרח, סאונות חמות, שעוני קוקיה, היידי בת ההרים, התפוח של וילהלם טל, מפלי שרלוק הולמס, כלבי סאן ברנרד, פסטיבלים מיוחדים, חוויות, אנשים, נופים, ארץ שכולה טבע, וכייף חיים :)

הטיול שלנו:

למי מיועד הטיול: מיטיבי לכת קל + אקסטרות

מחיר: יפורסם בקרוב... 

הרשמה במשרדי טיולים ואגדות בטלפון: 03-6818776, לאחר התשלום יש לשלוח אלינו צילום של הדף הראשון של הדרכון, עם התמונה והפרטים (בתוקף לפחות ל-6 חודשים מיום הטיול) בפקס: 03-6820789 או למייל tiyulimveagadot@gmail.com

בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין-מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית

המחיר כולל:

 • טיסות צ'רטר במסלול תל אביב - ציריך- תל אביב
 • מסי נמל והיטלי דלק
 • 6 לילות בבית מלון 4 כוכבים
 • ארוחות בוקר וערב במהלך כל ימי השהייה במלון.
 • אוטובוס צמוד
 • מדריכים מצוות טיולים ואגדות.
 • כניסה לכל האתרים המצוינים במסלול.
 • פגישת הכנה לפני היציאה לטיול.
 • כל הרכבלים כלולים במסגרת הטיול המודרך.

המחיר אינו כולל:

 • שתייה קלה או חריפה בארוחות.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • הוצאות אישיות. 
 • טיפ כמקובל לנותני השירות המקומיים.

המסלול:

מסלול הטיול עלול להשתנות מעת לעת בשל תנאי השטח ומזג האויר, הוראות השלטונות המקומיים, או החלטת המדריך בשטח (בטיחות).

ביטוח:

יש להצטייד בביטוח נסיעות (בריאות ומטען) המתאים לטרקים

מה להביא:
נעלי הליכה טובות!!!! נעלי הרים אטומות למים לא מחליקות
בגדים קצרים וארוכים
מעיל פליז לערב (קר בערב)
מעיל גשם או שכמיה + מטריה
תרמיל גב נוח למסלולי ההליכה
מקלות הליכה (למי שאוהב)
בגדי ים (יש במלון ג'קוזי וסאונות)

פרטים והרשמה בטלפון 03-6818776

לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com