ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 

מרצים והרצאות בכנס

לירון פורת, מומחית לפיתוח עסקי ואישי למנהלים אפקטיביים ומחייכים יותר, מפתחת מתודולוגיית "ZoomOut ZoomIn"

בהכשרתה בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן עם התמחות בניהול, מאסטר באימון ניהולי-ארגוני ואימון אישי מטעם הטכניון ואיק"א.

עסקה שנים רבות בניהול אשראי, במכירות, בניהול פרויקטים ופיתוח עסקי, בקביעת מדיניות האשראי של בנק דיסקונט, השתתפה בוועדות אשראי ומלווה 

כמנטורית יזמים רבים ומנהלים רבים בכל דרג עד למנכ"לי ארגונים ובעלי עסקים. 

לירון תעביר לנו שתי סדנאות -

1. התמודדות עם לחץ ומניעת שחיקה:

איזה ריטואל בוקר יגרום לנו להתחיל כל יום בחיוך? מה לעשות כשמישהו שממש מעצבן אותנו מתקשר (ואנחנו חייבים לדבר איתו)? איזה מודל בן 4 שלבים יוכל לעזור לנו להתמודד עם לחץ בצורה אפקטיבית ולמנוע שחיקה?

2. "1440 דקות ביממה - כיצד לנהל את זמנו בצורה אפקטיבית ע"י מנהיגות עצמית"

בהרצאתה "1440", תראה לנו לירון איך באמצעות מנהיגות עצמית, אנחנו יכולים לנהל את זמנו בצורה אפקטיבית.

יש לנו 1440 דקות ביממה - איך מנצלים אותן היטב? ההרצאה מבוססת על מחקר במסגרתו בוצעו ראיונות עם למעלה מ 200- מיליונרים, יזמים, שחקנים אולימפיים, נגנים וסטודנטים מצטיינים.

לאתר ולבלוג של לירון לחצו כאן


חניתה שושן - מומחית ומרצה לעסקים ואנשים, מכירות, שפת גוף והצלחה.

חניתה תעביר לנו את סדנה חווייתית עם הקהל "מכירים ומתחממים" - סדנת נטוורקינג - "קשרים זה כל הסיפור – איך עושים את זה נכון בעולם העסקי" וסדנה נוספת "שפת גוף בעולם המכירות ובעולם העסקי". 

בסדנת הנטוורקינג "מכירים ומתחממים" שתנחה חניתה, נלמד איך ליצור קשרים עסקיים שכל כך חשובים בעסקים.

את שיטת ה-"אני מכיר אותו" שהמציאו הישראלים אתם בטח מכירים, אבל האנשים שסביבנו הם לא סתם "מכרים", בימינו זה כבר מדע מדוייק שיכול רק להעצים את היכולות העסקיות שלנו ואת אחוזי הסגירה.

בין אם אנחנו עסק קטן, חברה גדולה, סוכן יחיד או איש מכירות כולנו צריכים לעשות שימוש מושכל ברשתות הקשרים שסביבנו. בכל רגע נתון יש סביבנו הזדמנויות רבות שעלינו לנצל, אבל ה"איך" הוא אלמנט חשוב פה. איך מגיעים לאנשים? ואיזה סוגי אנשים עדיפים? איזה קשרים חשוב לשמר ועל איזה עדיף לוותר?

איזה טעויות אסור לעשות ואיך הופכים לציר מרכזי של קשרים שתמיד יוכלו לתרום לנו? כל אלו הם רק חלק קטן מהכלים הנלמדים תוך השתתפות פעילה וחוויתית.

לפרטים נוספים אודות חניתה שושן לחצו כאן


 

יוני דרור - מרצה, מנטור ויועץ בינלאומי לאיתור מידע מתמונות שאנשים מעלים לרשת. פיתח את "הקוד הוויזואלי" דרך לאיתור יכולות, כוונות ומוטיבציה. ניתוח קשרים אישיים ועסקיים.

מאז שנת 2000 משמש כיועץ ומרצה מבוקש לתהליכיי העצמה והעברת מסרים מדויקים, לאיסוף מידע לצרכים עסקיים, לאיסוף מידע על מתחרים, לבחירת צוות ומנהלים בכירים, ולניהול משברים.

לאחרונה יצא לאור ספרו פורץ הדרך סודות התמונה המנצחת – הנוסחה הסודית לפיענוח מידע מתמונות (Visual –Secrets) הספר הוצג באוקטובר 2016 ביריד הספרים הגדול בעולם בפרנקפורט, ובמקביל הפך לרב-מכר באמזון. הספר זכה להדים רבים ברשתות החברתיות, בין היתר כי צפה את ניצחונו של טראמפ לנשיאות בניגוד לתחזיות של רוב הפרשנים.

לפרטים נוספים אודות יוני דרור לחצו כאן

 

פרטים והרשמה כאן בכפתור הירוק או בטלפון: 03-6818776

 

הרשמה לכנס ללא הסעה

הרשמה לכנס עם הסעה


 

ביטולים: עד שבוע לפני האירוע 200 ש"ח לאדם. בשבוע האירוע אין החזרים    

 

 מי אנחנו ?

טיולים ואגדות מוציאה מאות מטיילים מדי שבוע ליעדים אטרקטיבים ברחבי הארץ ברגל וברכב - מיטיבי לכת, ג'יפאים, צעירים ומבוגרים, פנויים-פנויות, זוגות ומשפחות - עשרות אלפים בשנה.

BizCool הינה זרוע העסקים שהוקמה לפני כשנתיים ומתמקדת בפיתוח עסקי חברתי לעסקים קטנים ובינוניים. 

להתראות בכנס!


* הסופ"ש הינו הוצאה מוכרת אז הרווחתם פעמיים!


לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com