ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 


ODT פעילויות לעסקים

ODT אימונים בטבע לעסקים

האם אתם חייבים לשפר את עבודת הצוות בכדי להעלות את הפריון ? לשפר תקשורת בינ–אישית ושיתוף פעולה בצוותי עבודה ? לעודד חשיבה אסטרטגית ? פתרון קונפליקטים ? יצירתיות ? נקיטת יוזמה ? תחושת ערך ? תכונות הנהגה ? נכונות לקחת סיכונים ? ביקורת ומשוב ? התמודדות עם חוסר ודאות ? גיבוש תמונת מצב וסקירת דפ"אות ? הסקת מסקנות ולמידה קבוצתית ? מחוייבות צוותית ? מיקסום התרומה לקבוצה ?

ODT טיולים ואגדות אם עניתם ב'כן' רבתי לאחד או יותר מן האתגרים הארגוניים הטיפוסיים סימן שאתם בשלים לנקוט פעילות הדרכה ופיתוח 'מחוץ לקופסא', מחוץ למסגרת ובחיק הטבע – ODT.

במה הדברים אמורים ? ODT הוא אימון ארגוני המציע למידה משמעותית של עקרונות עבודה בדרך חוויתית חריגה המתרחשת מחוץ למסגרת החברה ומחוץ לפעילותה השוטפת. העקרונות אותם רוצה החברה להאיר ועליהם היא רוצה לשים דגש מיוחד מאובחנים במשרד אך מוטמעים–מוטבעים בשטח. מסגרת ISO 9000 שמה דגש מיוחד על פעילויות הדרכה כאשר ODT לוקח ומעצים אותם עקרונות ארגוניים או ניהוליים באמצעות אתגרים קבוצתיים בשטח – אם לגיבוש עובדים לכדי צוות מיומן הפועל בצורה חלקה ו'משומנת' יותר ואם לעידוד התחרות בין צוותים עמיתים. כל העקרונות הללו באים לידי ביטוי בפעילויות מותאמות המתרחשות תחת כיפת השמיים, ללא סמרטפון וללא מחשב אלא באמצעים 'פרימיטיביים' המאתגרים את החשיבה הקולקטיבית וחורגים מהמוכר והידוע.

כל משימות ה–ODT מתוכננות עפ"י צורכי הלקוח, 'תפורות' במדוייק למידותיו ומועברות בשטח ע"י מדריכים מוסמכים המפוקחים על ידי – ד"ר לפסיכולוגיה קוגנטיבית ומומחה מחשוב [מנהל מערכות מידע, מנהל פרוייקטים, מנתח מערכות ותוכניתן במיל'].

מחקרים שנעשו מעידים כי החוויה הרב–חושית החריגה החזקה והבלתי שגרתית מטביעה וממש 'צורבת' את העקרונות המוארים במהלכה וגורמת שינויים בדפוסי התנהגות במישור המקצועי–חברתי, מחזקת תחושת שייכות לקבוצת ההתייחסות – הצוות והמעסיק, משפרת מדדי ביצוע ופריון ותורמת לנאמנות תעסוקתית לארגון. הסך הכל הוא העצמה עסקית במקביל להעצמה אישית. 'תפסת מרובה לא תפסת' – כל סדנת ODT ממוקדת במספר קטן של עקרונות ומאירה אותם באור זרקור. כדי לחזק ולשפר קבוצה נדרשת של כישורים ומיומנויות ניתן לתכנן רצף של פעילויות ODT שכל אחת מהן תורמת את חלקה למכלול שהוגדר מראש.

מבנה סדנת ODT

סדנת אימון מחוץ לקופסא היא בעלת פורמט פרמטרי הניתן להתאמה מדוייקת על פי דרישות הלקוח – מבחינת העקרונות המוארים – גיבוש ועבודת צוות לעומת עידוד תחרות בין צוותים באופן כללי, מבחינת מיקום הפעילות ומשכה, ארוחות [בוקר ו/או צהריים], פעילות הפגה או פעילות כיף. סדר הדברים הוא כדלקמן –

תכנון מוקדם של הפעילות - ביני ו/או מדריך הפעילות לבין המנכל ו/או מנהל/ת משאבי אנוש ו/או מנהל/ת היחידה המתאמנת;

איסוף מוקדם מאתר החברה;

משחק מקדים - או פעילות מטרימה אחרת החל מארוחת בוקר קבוצתית, המשך בטיולון התוודעות וכלה בסנפלינג לאתר ה–ODT;

פעילות ODT – הפעילות העיקרית שלשמה התכנסנו עם או בלי צופים–רשמים;

סיכום פעילות דידקטי – לקחים, מסקנות ודגשים לקבוצה ו/או למנהלים – לא פחות חשוב ואפילו חיוני;

ארוחת צהריים משובחת במסעדה מומלצת או בקייטרינג בשטח; 

פעילות הפגה או פעילות כיף מקומית – אטרקציה וחוויה לסיום – ביקור מרגש באתר או פעילות עוצמתית [טרקטורונים, סנפלינג]

פעילויות טבע לעסקים

רוצים לארגן יום כיף לעובדים ? רוצים 'לנקות את הראש' קצת מחוץ למשרד ובחיק הטבע ? רוצים לגבש את הצוותים ? להשרות 'רוח יחידה' בחברה ? 'לטעון מצברים' לעובדים ? 'לשבור דיסטאנס' ? רוצים לרופף את העניבה, להרפות מהרשמיות לצחוק ולהשתובב ולהרגיש טוב עם זה ?

אם עניתם ב'כן' רבתי על אחד או יותר כי אז אתם צריכים 'שובר שגרה' בדחיפות ! לנטוש את הניאונים, לעלות על מדי ב' ולצאת לפעילות כיף בסביבה ירוקה !

פעילויות טבע לארגונים עמותת 'טיולים ואגדות' הוציאה מאז הקמתה מאות טיולי WOW שהותירו את המשתתפים בהם עם הלשון בחוץ – ממאמץ או מהתפעלות ובכל מקרה – מהנאה צרופה !

טיולים בהרים, בערים, בחולות, בלילות, במערות, בנקרות, בצוקים הנישאים, בשבילי עזים, בנחלים, בינות לעצים, באתרים, על סולמות, על חבלים, בזחילות, על ארבעות, בהחלקה על ..., של צעירים וצעירות, רווקים ורווקות, פנויים ופנויות, בזוגות, במשפחות, בקבוצות ובמכוניות.

סוד הקסם הוא במסלולים וסוד ההצלחה הוא במדריכים ! עמותת 'טיולים ואגדות' [מלכ"ר] שהוקמה ב–2010 הפכה לגוף הטיולים הגדול ביותר בארץ ועם המדריכים הטובים ביותר בארץ ! רשימת התפוצה של העמותה מונה יותר מ–100,000 איש המקבלים ממנה עדכונים שוטפים מדי כמה ימים, מהם כ–15,000 מטיילים פעילים באחת או יותר מ–30+ הקבוצות הפרושות בכל רחבי הארץ ופועלות בכל רחבי הארץ – מדן ועד אילת תרתי משמע.

'עסקים ונהנים' מאפשרת גם לחברות ועסקים להנות מכל הטוב הזה. באפשרותכם לחרוג מן השגרה ולגוון את העבודה בטיולי כיף, בפעילויות אתגר או באטרקציות בשטח. בסנדלים, בנעלי התעמלות או בנעלי הרים – אתם קובעים. לחיצת כפתור ואנחנו לרשותכם – מייעוץ ותכנון מוקפדים ועד ההוצאה לפועל ... ;–)

צרו איתנו קשר לתכנן פעילות כיף מדהימה ומותאמת ללא כל התחייבות !

כנסים לעסקים

במסגרת 'עסקים ונהנים' יתקיימו באתרי נופש כנסים המשלבים נושאים מקצועיים עם פעילויות נופש ופנאי. אם ביחד ואם לחוד – לצד עמיתים בפאנלים השונים ולצד בני הזוג או המשפחה בפעילויות ההפגה – אתם במרכז !

מתעדכנים במגמות האחרונות ומתוודעים לאספקטים חיוניים בשיווק, מיסוי, פרסום, מימון עסקים, ניהול פרוייקטים, מכירות ומשא ומתן עסקי, תרים אחר הזדמנויות עסקיות ורוקמים שיתופי פעולה בנטוורקינג במהלך הכנס עצמו !

עובדים ונהנים – כך עושים היום עסקים!

רוצים לשפר מיומנויות עסקיות ולעשות זאת בדרך חווייתית וייחודית ? רוצים להפגש עם עצמאים ואנשי עסקים כמוכם, לטייל עמם בחיק הטבע ובד בבד לשכלל כישורי מכירה ? ניהול משא ומתן עסקי ? קריאת שפת הגוף של העומד מולך ? עידוד עובדים ליטול יזמה ? ניהול זמן ? העצמה אישית ? קבלת החלטות בתנאי אי-ודאות ?

אם עניתם ב'כן' רבתי על אחד או יותר כי אז 'טיולי ODT' הם ה-דבר בשבילכם ! 'עסקים ונהנים' יזמה עבורכם זן חדש וייחודי של פעילויות בטבע המשלבות טיולים מהנים ליעדים אטרקטיבים עם קטעי אימון עסקי לסירוגין. טיולי ה-ODT מאפשרים גם לאנשים פרטיים לקחת חלק ולהשתתף באימונים עסקיים המוצעים בדרך כלל לחברות גדולות, אך לא עוד ! במהלך הטיול נעצור מספר פעמים לבצע פעילויות אימון מסוגים שונים בחיק הטבע. כל אימון שכזה נמשך כשעה אחת שלאחריו ממשיכה הקבוצה בטיול תוך התרשמות והפקת לקחים. במהלך הטיול תוכלו להתעניין בסובב כמו גם בסובבים - לשאוף מלוא לוגמיים נופים משגעים של הרים עצים וטרשים או למצוא נקודות השקה והזדמנויות עסקיות עם הטיילים הפוסעים לצידכם. פוטנציאל אנושי בד בבד עם פוטנציאל עסקי והבחירה כל כולה בידיכם ! להתראות בחוצות !

לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

רשומות אחרונות מבלוג "חברים כותבים"


[catalogImages:memberLatPosts]

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com