ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 

שבת 1/4: טיול כפול בגליל הפורח! חוויית ג'יפים (שלנו)

ליד הכנרת ורמת סירין ומסלול הליכה יפהפה ליד נהר הירדן!

 הצטרפו לטיולים ואגדות בפייסבוק לתמונות ועדכונים

הגליל שלנו ירוק וקסום בכל ימות השנה ובעיקר באביב כשהכל פורח בצבעים עזים! והפעם נצא לחוות את הגליל בצורה הכי כייפית שיש! גם טיול הליכה קצר, פורח ויפהפה בין נופי הכנרת והירדן וגם טיול ג'יפים כייפי ומקפיץ באזור נחל יבניאל!

כשנגיע לצפון, נתחלק לשתי קבוצות: האחת תתחיל את הטיול במסלול רגלי קליל וכייפי בין ביתוניה ועד לנהר הירדן והשניה תצא לטיול ג'יפים של כשעה וחצי במסלול מגניב באזור נחל יבניאל. לאחר מכן, הקבוצות יתחלפו בניהן.

את הטיול הרגלי נתחיל בתצפית הוד, ע"ש מוטי הוד שהיה מפקד חיל האוויר. נראה את הכנרת, רמת הגולן, החרמון והרי גלעד, לאחר מכן נספר את סיפורה של ביתונייה, אשר שמה ניתן לה על מנת לפאר את שמו של הברון אשר קנה את אדמות האזור, ראשון ישובי השומר הצעיר בארץ, כאן הוקמו גרעיני ההתישבות של ראשוני קיבוצי השומר הצעיר בארץ, בית אלפא ומשמר העמק.

בסיום נתחיל בטיולינו במגמת ירידה לכיוון נחל הירדן, נעבור בינות הפרדסים והמטעים, הפריחה המשכרת של ימי טרום אביב, לכיוון חירבת כוש ותל עלי, נצעד לאורך מימי הירדן בינות עצי האקליפטוס ושיחי הקנה ונסיים את הטיול באתר הירדנית.

טיול הג'יפים שלנו גם הוא יעבור בגליל הפורח! ניסע בשמורת נחל יבניאל, נבקר במעיין הקסום - עין פטל, מכירים את אנדרטת "בובה"? נבקר גם שם ;-)  ונסיים את הטיול הקסום בירדנית...

הטיול שלנו:

למי הטיול מיועד: הליכה קלה של כ 2-3 ק"מ

ציוד נדרש: נעליים נוחות להליכה, כובע, תיק גב, 2 ליטר מים חובה, אוכל ונשנושים לכל היום.

אוכל ושתיה: אנא הביאו אוכל ושתיה לכל היום.

מחיר: כולל אוטובוס, טיול ג'יפים בן כשעה וחצי וטיול מודרך, רק 200 ש"ח עד שבוע לפני הטיול ולאחר מכן 210 ש"ח.

הגעה עצמית: המסלול אינו מעגלי ולכן לא ניתן.

לשאלות נוספות ועזרה בהרשמה: 03-6818776, למקרה חירום בלבד: 050-4314422

נקודות האיסוף באוטובוס מתל-אביב:

  • 07:00 - תל-אביב, רכבת ארלוזרוב, מתחם השכרת רכב שלמה SixT לשעבר, ליד הירידה לאיילון דרום
  • 07:15 - צומת גלילות בתחנת האוטובוס ליד הסינימה סיטי
  • 07:20 - צומת כפר שמריהו
  • 07:30 - צומת נתניה בתחנת האוטובוס מתחת לגשר
  • 07:45 - צומת אולגה בתחנת האוטובוס מתחת לגשר
  • 08:10 - צומת יקנעם
  • 08:45 - צומת אלונים (הפסקת בוקר)
  • 16:00 - סיום משוער
  • 19:30 - חזרה משוערת במרכז

יש להגיע 5 דקות לפני השעות המצויינות - האוטובוס לא מחכה למאחרים

דמי רישום: 20 ש"ח לאדם הכלולים במחיר האירוע

ביטולים: עד שבוע לפני האירוע - יינתן החזר ללא דמי הרישום (ע"ס 20 ש"ח), בשבוע האירוע אין החזרים כלל.

*הצהרת בריאות: בהרשמתי לטיול אני מצהיר כי מצב בריאותי תקין וכושרי הגופני מתאים לטיול כפי שתואר

*המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח

* קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים


לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com