ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 


שבת 9/12: בעקבות סיפורי ישו הנוצרי בגליל ובכנרת

כולל ביקור בכנסיות המנציחות את תחנות חייו

כולל שייט בכנרת בעקבות נס הדייגים

 הצטרפו לטיולים ואגדות בפייסבוק לתמונות ועדכונים

ישו הינה הדמות המשפיעה והידועה ביותר בעולם ב- 2000 שנה האחרונות. הוא נחשב בנצרות לבנו הישיר של אלוהים, משיח סיפור חייו משלב היסטוריה ואגדות, אמונה חודרת ומיסטיקה, ניסים, אהבה ומיסתורין. בשמו רצחו מליוני אנשים, אך בשמו גם הצילו וטיפלו במיליוני אנשים אחרים.

סיפורי ישו מחולקים לשלוש תקופות ומקומות שונים: הולדתו בבית לחם, חייו בגליל, והשבוע האחרון לחייו בירושלים

טיול זה מוקדש לחייו ומורשתו בגליל. נבקר בתחנות ילדותו ונלמד איך התפתח לאיש ששינה את העולם, נבקר בהר האושר ובכפר נחום, נטייל רגלית בשביל הבשורה הגולש אל הכנרת, נכנס לכנסייות הלחם והדגים ובכורת פטרוס, נבקר בכפר נחום, נשמע על התבגרותו לגורו, למרפא, למביא ניסים. גם נשמע על איך התקבצו סביבו המעריצים (השליחים) ומה הביא אותו למסע לירושלים ממנו לא חזר.

נעבור גם ולא ניכנס הפעם אך נשמע את סיפורם, בכנסיית ההשתנות בהר תבור, כנסיית הבשורה בנצרת עיר הולדתו והר הקפיצה שם נמלט מידי רודפיו בקפיצה מההר.

נעבור גם בכפר מג'דל, משם באה השליחה מרים המגדלית, אשר יש הטוענים כי הייתה חברתו לחיים, אולי אשתו ואולי אף אם בתם המשותפת ונדון בקצרה על הקונספירציה מתוך הספר "קוד דה ווינצ'י" לפיה ישו השאיר אחריו שושלת עד היום...

בנוסף נלמד קצת על הרקע ההיסטורי של התקופה, נקשיב לאגדות על כוכב בית לחם ועל הגלגמושים, על תולדות השבוע האחרון לחייו בירושלים, הסעודה האחרונה, המשפט, הצליבה ועל סיפור שיבתו לחיים.

הטיול שלנו:

למי זה מיועד? לאוהבי ידע והיסטוריה, אגדות וקונספירציה ולאוהבים את תולדות הארץ. המסלול כולל הליכה נעימה בנופי הגליל בשיא הפריחה, אז בואו! הטיול לא מתאים לילדים.

מחיר: 150 ש"ח כולל כל הכניסות לאתרים במסלול והשייט עד יום ד' 6/12, לאחר מכן המחיר יהיה 175 ש"ח.

מה להביא: אוכל ושתיה לכל היום, לבוש צנוע לביקורים בכנסיות, מי שתיה, נעלי הליכה. 

מדריך: מויש מעוז

לשאלות נוספות ועזרה בהרשמה: 03-6818776, למקרה חירום בלבד: 050-4314422

נקודות האיסוף באוטובוס מתל אביב:

  • 07:00 - תל-אביב תחנת רכבת ארלוזרוב ליד השכרת רכב שלמה SixT לשעבר, ליד הירידה לאיילון דרום
  • 07:15 - צומת גלילות בתחנת האוטובוס ליד הסינימה סיטי
  • 07:20 - צומת כפר שמריהו
  • 07:30 - צומת נתניה בתחנת האוטובוס מתחת לגשר
  • 07:45 - צומת אולגה בתחנת האוטובוס מתחת לגשר
  • 08:20 - צומת יקנעם
  • 08:45 - צומת אלונים
  • 16:00 - סיום משוער ותחילת חזרה

יש להגיע 5 דקות לפני השעות המצויינות - האוטובוס לא מחכה למאחרים

ביטולים: עד שבוע לפני האירוע 20 ש"ח לאדם. בשבוע האירוע אין החזרים.

*המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח

*הצהרת בריאות: אני מצהיר כי מצב בריאותי תקין וכושרי הגופני מתאים לטיול כפי שתואר

* קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים
לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com