ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 

שבת 25/8: טיול קיץ קליל לדרום רמת הגולן

~ אום קנטיר וקשתות רחבעם ~ שמורת גמלא ~ מצפה השלום ~ עין איוב ~

טיול קל, בלי הרבה הליכה

הצטרפו לטיולים ואגדות בפייסבוק לתמונות ועדכונים

נצפין ונברח מהחום של תל-אביב ל"גבוה" של רמת הגולן, שם ממעוף הציפור נביט למטה אל הכנרת הכחולה, נטבול בערוצי נחל קרירים (לא חובה להכנס) ונגיע למקומות שלא מטויילים בדרך-כלל.

נתחיל את טיולנו במצפה השלום הנמצא בכפר חרוב ומשם נביט אל הכנרת, הגליל והגולן הנראים יפהפיים ממיקום זה.

נמשיך את הטיול במתחם אום קנטיר וקשתות רחבעם, זהו כפר קדום ששופץ זה עתה ונוכל לראות בו שרידי בית כנסת עתיק ומרשים מהמפוארים והחשובים מתקופת התלמוד והמשנה ואת הקשתות המפוארות שבמקום ולחזור אחורה 2,000 שנה בזמן... ננסה להגיע הכי קרוב שאפשר לשרידים, עקב שיפוץ המקום.

כמו כן, נגיע לשמורת גמלא ושם, במקום שבו האבנים עדיין זוכרות בליבן את צעקות הקרב וזעקות הפצועים, נשמע סיפורי גבורה של מלחמות היהודים ברומאים. מלבד סיפורי המלחמות במקום נוכל גם למצוא את מושבת הקינון הגדולה ביותר בישראל של נשרים בישראל.

על שפת המצוק המשקיף על נחל גמלא נמצא מבנה "מצפור הנשרים" המאפשר תצפית נוחה על אוכלוסיית הנשרים והעופות הדורסים. על תקרת המבנה דגמים של עופות דורסים כפי שהם נראים ממבט מלמטה;

נסיים את טיולנו המקסים במפל הסודי שמי הגולן הקרירים שלו זורמים היישר אל הכנרת, המפל ידוע גם בשם עין איוב, הינו פינת חמד לא מוכרת לחוף הכנרת... מי שירצה, יוכל להכנס ולהתרענן במים (המעיין נקי ופתוח למטיילים)

זהו מעיין הנמצא ליד הגן הלאומי כפר נחום. מקור שמו הוא במסורות המספרות שאיוב נרפא במי המעיין מהשחין שבו הוכה על ידי השטן ולכן למי המעיין מיוחסות סגולות מרפאות.

הטיול שלנו:

ציוד נדרש: בגד-ים לרחצה בבריכות ובגדים להחלפה (למי שמעוניין להכנס למים) נעלי הליכה, כובע, מי שתיה ואוכל.

מחיר: רק 150 ש"ח, כולל אוטובוס צמוד, הדרכה, המחיר לא כולל את עלות הכניסה לשמורת הטבע גמלא, כל אחד עפ"י זכאותו לפי המחירון של רשות הטבע והגנים.

לשאלות נוספות ועזרה בהרשמה: 03-6818776, למקרה חירום בלבד: 050-4314422

נקודות האיסוף באוטובוס מראשון-לציון:  

יש להגיע 5 דקות לפני השעות המצויינות - האוטובוס לא מחכה למאחרים

טיולים

דמי ביטול לאחר ההזמנה 20 ש"ח. בשבוע הטיול אין החזרים

*הצהרת בריאות: בהרשמתי לטיול אני מצהיר כי מצב בריאותי תקין וכושרי הגופני מתאים לטיול כפי שתואר

*המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח

* קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים

 

לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com