ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 


שבת 22/7: טיול מרתק בעקבות סיפורי ישו הנוצרי בירושלים הקדושה

הצטרפו לטיולים ואגדות בפייסבוק לתמונות ועדכונים

ישו הינה הדמות המשפיעה והידועה ביותר בעולם ב 2000 שנה האחרונות. הוא נחשב בנצרות לבנו הישיר של אלוהים, משיח סיפור חייו משלב היסטוריה ואגדות, אמונה חודרת ומיסטיקה, ניסים, אהבה ומיסתורין. בשמו רצחו מליוני אנשים, אך בשמו גם הצילו וטיפלו במיליוני אנשים אחרים.

סיפורי ישו מחולקים לשלוש תקופות ומקומות שונים: הולדתו בבית לחם, חייו בגליל, והשבוע האחרון לחייו בירושלים.

נעבור צעד אחר צעד בכל האתרים בהם ישו פעל בירושלים, מהמדרגות לבית המקדש שם הפך ישו את שולחנות חלפני הכספים, נבקר בחדר הסעודה האחרונה, המפורסם מהציור של דה-וינצי, שם סיפר לשליחיו שטרם התרנגול יקרא שלוש פעמים יבגוד בו אחד מהם וימכרהו לרומאים, נבקר במסלול דרך היסורים על כל תחנותיו, ובכנסיות, מנזרים ואתרים אחרים הקשורים לסיפורו של ישו הנוצרי.

בנוסף נלמד קצת על הרקע ההיסטורי של התקופה, נקשיב לאגדות על כוכב בית לחם ועל הגלגמושים, על ניסים שישו עשה בגליל ועל סיפור שיבתו לחיים, ואיך סיפורו של ישו שינה לחלוטין את תולדות האנושות.

הטיול מיועד לאוהבי ידע והיסטוריה, אגדות וקונספירציה ולאוהבים את ירושלים ותולדותיה

הנה כתבה מצולמת מטיול זה בפעם קודמת

הטיול שלנו:

למי זה מיועד: המסלול קל, מזג האויר יהיה מקסים, המסלול כולל הליכה נעימה בסימטאות העיר העתיקה. אז בואו! הטיול לא מתאים לילדים

מה להביא: לבוש צנוע לביקורים בכנסיות, מי שתייה, נעלי הליכה, אם תרצו ניתן להביא חטיפי אנרגיה או נישנושים. אנו גם נעצור בבתי קפה ומסעדות מעניינות בעיר העתיקה.

מחיר: רק 150 ש"ח כולל כל הכניסות לכנסיות וגנים והדרכה.

מדריך: מויש

לשאלות נוספות ועזרה בהרשמה: 03-6818776, למקרה חירום בלבד: 050-4314422

נקודת האיסוף באוטובוס מתל אביב:

  • 08:00 - תל-אביב רכבת ארלוזרוב מתחם השכרת רכב שלמה SixT שלעבר, לפני הירידה לאיילון דרום
  • 08:15 - בית דגן, בתחנת האוטובוס ליד הכניסה לישוב, על כביש 412
  • 08:40 - צומת שורש
  • 16:30 - סיום הטיול בירושלים ויציאה חזרה

יש להגיע 5 דקות לפני השעות המצויינות - האוטובוס לא מחכה למאחרים

ביטולים: עד שבוע לפני האירוע 20 ש"ח לאדם. משבוע לפני האירוע אין החזרים

*הצהרת בריאות: בהרשמתי לטיול אני מצהיר כי מצב בריאותי תקין וכושרי הגופני מתאים לטיול כפי שתואר

*המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח

 

לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com