ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 זמר עברי

הצטרפו לטיולים ואגדות וקבלו מגזין אינטרנטי חינם בנושא תקשורת וזוגיות:


דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד

  אהבה זה כל הסיפור ! אנו מארגנים עבורכם סדנאות, מפגשי הכרויות וספיד-דייטים (רובם ללא תשלום). עד כה יצאו מאיתנו אלפי הכרויות, מאות זוגות, כארבעים חתונות ושתי בריתות. גם אתם מוזמנים :)        לאתר ההכרויות החינמי לחצו כאן


סיפורים ומאמרים

מדוע אני נמשך אל מי שלא רוצה אותי?

love

כשארז נכנס לקליניקה והצהיר שהוא רוצה לפתור את הבעיה שיש לו בזוגיות לרגע התפלאתי. מה שראיתי לפני היה גבר כבן שלושים, בנוי היטב, ניתן היה לראות שהוא מקדיש לפחות שלוש פעמים בשבוע לאימונים.

קרא עוד

מהי אהבה לפי הספרות והפילוסופיה?

love_phil

פילוסופים, משוררים וסופרים רבים הגו בשאלה מהי האהבה וכיצד ניתן להגדיר אותה.
כאן תגלו איך הם תפסו את מושג ה"אהבה" בזמנם ועד היום.

אפלטון הגדיר את האהבה בביטוי הממצה: "האהבה היא התשוקה להוליד בתוך היופי". הפילוסופים היוונים דנו רבות בשאלה מה מבדיל בין אהבת אמת לבין אהבת בוסר. הדיונים עסקו גם במיתוס של אריסטופנס על הנפש התאומה, על פיו "בראשית חיו בני האדם מחוברים בזוגות, לכל יצור היו שני ראשים, 2 לבבות ו-4 רגליים ו-4 ידיים. ושני הנפשות אהבו זו את זה אהבה גדולה ובילו את כל חייהם באושר שמיימי.

קרא עוד


ארועים קרובים

שבת 6/7: פיקניק והכרויות בפארק הלאומי ברמת גן ! גילאי 25-40

picnic3 הדרך הכי טובה להכיר היא על ידי התרשמות אישית ב-Live.
אז יש לכם הזדמנות לצאת מהמסך ולהכיר כמו שהכירו פעם, בימים של סבתא וסבא.
אתם מוזמנים לארוחת ערב בפארק הלאומי שברמת גן בשבת הקרובה, ה- 06/07/13, בשעה 18:00.
המפגש יימשך עד 22:00 (בכל זאת, אנשים עובדים למחרת...).
ניפגש בכניסה לבית הקפה קקאו, ברח' אחד העם 62 (בכניסה לפארק הלאומי), ואז נלך ביחד למצוא מקום ישיבה בפארק.
המפגש מתאים לגילאים 25-40.
ארוחת הערב תתחיל ב-19:30. כל אחד יביא מאכל (סלט, תבשיל מיוחד, קינוח), שתייה, כלים חד פעמיים, מפיות, ותהיה לנו ארוחת מלכים!
יש להביא מחצלת/מגבת לישיבה על הדשא.
אתם מוזמנים להביא משחקי קופסה, ומי שיביא גיטרה ויעשה לנו שמייח זה יהיה יותר ממבורך.
והכי חשוב – להגיע עם מצב רוח!