ארץ ישראל. יפה וגם פורחת...

ארץ ישראלארץ ישראל הינו שמו העברי של חבל ארץ הממוקם בדרום מערב אסיה בחלקה המזרח תיכוני. מקום נהדר לטיולים. משנת 1948 הוקמה מדינת ישראל. חלק ניכר מההיסטוריה של העם היהודי התחולל בישראל. ארץ ישראל משמשת כמרכז דתי חשוב גם לדתות הנצרות והאיסלם. וכמובן לאוהבי ההסטוריה, הטיולים, הטבע והיופי. ולפיכך ארץ ישראל נחשבת למרכז חשוב לדתות אלו ולדתות אחרות שיצאו מהן. כמו כן, התברכה הארץ באתרי טיול שאין דומה להם בכל העולם.

לטייל בארץ ישראללאוהבי הארץ, הטיולים והזמר העברי הוקם אתר זה. ובו ניתן להכיר אנשים יפים ודומים שאהבת הארץ ושירה עברית טבועה בהם. באתר מפורסמים הארועים והאטרקציות שמפעילה עמותת "טיולים ואגדות". אוהבי "ארץ ישראל" משתמשים באתר זה כמרכז טיולים, היכרויות ופעילויות חברתיות הקשורות ברובן לארץ, לטיולים וולזמר העברי. כן... כאן נמצא הישראלי היפה, כאן תמצאו אהבת ישראל אמיתית.

מסלולי טיול בארץ ישראלנחלים יפהפיים, מסלולי טיול נדירים אותם אפשר לחוות רק בארץ ישראל, אווירה של ביחד, חום, אהבה ופתיחות, הרבה ירוק ומים ונופים מגוונים. מסלולים משלג בחרמות ועד מדברות מלאי חיים. דברים אותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, היא ארץ ישראל. בואו להצטרף לאוהבי הטיולים, אוהבי הטבע ואוהבי אדם. ערבי שירה בציבור, היכרויות, טיולים, קומזיצים ואטרקציות נוספות ועוד הרבה.

מסלולי טיול בצפון ובגולן, טיול בנחל, טיולים בנגב, למטיבי לכת, טיולי ג'יפים, הרפתקאות ומסלולי משפחות. לירושלים, בשפלה ובמרכז. זמר עברי, טיולים עבור פנויים פנויות ועוד...


 

יפו העתיקה

שישי אחה"צ 18/4: טיול בעקבות שירי ים ונמל, כולל הפלגה

מאנדרומדה ועד בני ברמן, סיור קליל ביפו העתיקה ובנמל הדייגים, עם סיפורים, אגדות ושירים סיפורי ספנים ואוניות מרחבי העולם.

 וגם נעלה לשייט על אחת הספינות מרהיבות בנמל יפו, תוך כדי שירי דייגים וספנים

אהוי ! יבשה באופק !

 

מה נעשה למלח השיכור?

מה נעשה למלח השיכור....עד שישתגע!

הי הו, מה נעשה לו, הי הו מה נעשה לו.....

עד שישתגע!

נזרוק אותו מראש התורן,

נזרוק אותו מראש התורן... עד שישתגע!

ניפגש לפנות ערב ונתחיל בהפלגה קסומה של כחצי שעה, לאורך חופי יפו ות"א, נשיר שירי יפו ושירי ים, נרקוד ונשתגע. רק לא להגזים – שלא יזרקו גם אותנו מראש התורן !

נמשיך לטייל רגלית כשעתיים, נעלה לתצפית אל חופי תל-אביב, נרד בסמטאות הציוריות של יפו אל הנמל, נטייל לאורך המזח והרציפים ולאורך כל הדרך נשמע סיפורים ואגדות מתקופות שונות ונשיר את השירים היפים הקשורים בים ובימאים.

 יפו - ים של אגדות:

כבר בתחילת התנ"ך החלו האגדות על יפו: הקמת העיר מיוחסת באגדה ליפת, בנו של נוח, ומכאן שמה. גם היוונים מספרים שיום אחד התפארה המלכה שהיא יפה יותר מבנותיו של פוסידון אל הים. האל התכעס מאוד בשל יוהרה זו, ובזעמו הציף את חופי הממלכה ושלח מפלצת איומה להעניש את בני האדם. הדרך היחידה בה יכלו המלך והמלכה להציל עמם, היא מתן הבת אנדרומדה כטרף. כבל המלך את בתו לסלע אשר על חוף הים, מתוך כוונה להקריבה למפלצת. פרסאוס, בנו של זאוס אבי האלים, חלף במקום, ראה את אנדרומדה הכפותה ולבו הלם בחוזקה והתאהב. הוא נלחם במפלצת וניצח אותה, שיחרר את אנדרומדה ונשאה לאישה. בחוף הים על יד נמל יפו אפשר לראות עד היום את "סלע אנדרומדה" אליו נכבלה הנסיכה.

הפרטים הקטנים:

נפגשים בשעה 16:30, בנמל יפו!
פרטים מדוייקים ישלחו יום לפני הטיול.

המדריך שלנו: רונן - מדריך טיולים, בעל נסיון רב ורקע רב-תחומי מגוון. רונן משלב הומור עם סיפורים, אגדות ושירים הקשורים לאתרים ולנושא הטיול.

איפה: סמטאות יפו הקסומות, סיפורי אגדות, מיתולוגיה ושירי נוסטלגיה.

מחיר: רק 80 ש"ח לטיול מזמר ומקסים הכולל הפלגה חוויתית

מדיניות ביטולים: עד שבוע לפני הטיול 20 ש"ח דמי טיפול, לאחר מכן אין החזרים. 

 

 


 

 

לקבלת מידע על טיולים והופעות חינם הכניסו פרטים

הפעילויות לזוגות, פנויים ויחידים

דוא"ל* :
שם :
טלפון :

רוצים לקבל עדכונים בוואטסאפ?

שלחו הודעת וואטסאפ למני בטלפון 050-4314422 והתחילו לטייל :-)

לעזרה: 03-6818776

 טיולים בגולן  טיולים בגליל העליון  גליל תחתון והעמקים  טיולים בגליל המערבי  טיולים בכרמל  טיולים בשרון  טיולים במישור החוף  טיולים בהרי ירושלים  טיולים במדבר יהודה  טיולים בנגב  טיולים בערבה  הרי אילת והים האדום  פרחים ואגדות  גיפים ואגדות  ישראל בוידאו  ארץ ישראל קו זמן
 

 הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאת: מני נחמן, טיולים ואגדות
מני נחמן

מצא אותנו ב-Google+ 
menynachman@gmail.com