logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Latest Posts
+387648592568
info@GOtravel.com

טיול כפול בצרפת, פרובאנס + דורדון

ניווט מהיר :סרטון | פרטי הטיול | תוכנית הטיול | להרשמה

תאריכים: 24-31/5/2018

מפגש היכרות ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום ד' 7/2/18
בשעה: 18:00/19:00 בכתובתנו תל גיבורים 5, ת"א קומה 3.

חבל פרובאנס, המפגש בין ים ליבשה יצר נופים משגעים, עמקים פוריים, קניונים טבעיים, לדעת רבים זה המקום היפה ביותר בצרפת!

נטייל בין שרידים ארכיאולוגים מרשימים מהתקופה הרומית, אמפי תאטראות ונספוג את התרבות המקומית. שילוב של נופי טבע פראי, טירות עתיקות, שרידי מבצרים וכפרים ציוריים הופכים את האזור לפנינת טבע מופלאה.

חבל דורדון – חבל ארץ ייחודי המשלב בתוכו כפרים ציוריים ששומרים על צביונם המקורי מאז ימי-הביניים, מרחבים ירוקים החוצים מספר רב של נהרות ויוצרים עמקים מרהיבים ביופיים.

שילוב מיוחד של ארכיטקטורה בת מאות שנים, חקלאות ענפה, שטח מחורץ קניונים מרהיבים ושוצף נהרות גועשים, הם משאת נפשנו בטיול מרתק זה.

המלוןבתי מלון בדרגת תיירות טובה
טיסותטיסות ת"א - מרסיי / ברצלונה - ת"א בחברת תעופה "אל-על":
LY 321 24MAY 05:15 - 08:45 24MAY
LY 392 31MAY 22:35 - 03:50 01JUN
מחיר6,950 ש"ח לאדם בחדר זוגי, בהרשמה מוקדמת עד ה 1/4/18, לאחר מכן המחיר יעלה ל 7,500 ש"ח.
ניתן לחלק עד 10 תשלומים שווים ללא ריבית בכרטיס אשראי.
תוספת ליחיד בחדר: 1,480 ש"ח
שלם עכשיו 500 ₪ והבטח את מקומך! את היתרה ניתן לשלם עד חודשיים לפני מועד הטיול.
המחיר כוללטיסות ת"א - מרסיי / ברצלונה - ת"א בחברת תעופה "אל-על"
מסי נמל והיטלי דלק.
7 לילות 8 ימים במלונות בדרגת תיירות טובה
כלכלה על בסיס ארוחות בוקר במהלך כל ימי השהיה במלון.
אוטובוס צמוד.
אריה קורן מדריך מומחה לאזור דובר עברית, צרפתית ואנגלית
פגישת הכנה לפני היציאה לטיול.
כניסה לכל האתרים המצוינים במסלול
אתרים כלוליםבית הכנסת בקרפנטרה
התיאטרון והאמפיתיאטרון בארל
התיאטרון הרומי באורנג'
המכרה ברוסיון
מצודה לה בו
החזיון האור קולי בלה בו-קארייר דה לומייר
פונט דו גארד
גופרה דה פאדיראק
מצודת ביינאק
שייט על נהר הדורדון
ביקור בכפר המצודה – דום
ביקור מודרך במוזיאון טולוז לוטרק ובקתדרלה של אלבי
ביקור בעיר המבוצרת קרקסון
המחיר אינו כוללשתייה קלה או חריפה בארוחות.
ביטוח בריאות ומטען.
הוצאות אישיות.
טיפ כמקובל לנותני השירות המקומיים.
רמת קושיקל, הליכות קלות
הערותמסלול הטיול וסדר הימים עלול להשתנות מעת לעת בשל תנאי השטח ומזג האויר, הוראות השלטונות המקומיים, או החלטת המדריך בשטח (בטיחות).
ביטוח: יש להצטייד בביטוח נסיעות (בריאות ומטען)
מומלץ לעשות ביטוח מיד לאחר הרישום לטיול, כולל ביטוח ביטולים
בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין-מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית
ביטוליםדמי רישום וטיפול בסך 500 ש"ח, הכלולים במחיר הטיול לא יוחזרו למטייל בעת ביטול מצדו.
ביטול מ-45 עד 31 יום - 25% ממחיר הטיול
ביטול מ-30 עד 21 יום - 50% ממחיר הטיול
ביטול מ-20 עד 15 יום - 75% ממחיר הטיול
פחות מ- 14 ימים ומטה - אין החזרים

תוכנית הטיול:

יום 1: ת"א – מארסיי – סט מארי דה לה מר – פסטיבל הצוענים

לאחר הנחיתה נצא לשמורת הקמארג בה רואים עדרי סוסים לבנים, עופות מים נדירים. נראה שדות אורז כרמי גפנים ואת הזרועות של נהר הרון שיצרו דלתא ענקית. נמשיך לעיירה סנט מארי דה לה מר הקרויה ע"ש שלושת ה"מריות", שהיו העדות הראשונות לקברו הריק של ישו. שרידיהן הקבורים במקום משמשים יעד לעולי רגל, הפוקדים את העיירה.

נראה את הכנסייה המבוצרת, המשמשת כמקום עליה לרגל לצוענים של דרום -צרפת, בפסטיבל השנתי בו חולקים כבוד לקדושה השחורה שרה (Saint Sarah) הקבורה גם היא במקום. היא הייתה שפחתן המצרית של שלושת ה"מריות". נראה את אלפי הצוענים שהגיעו מרחבי אירופה וצרפת לחוג את החג של המריות הקדושות, להיפגש זה עם זה, לחדש קשרי משפחה ולשדך שידוכים.

נראה את השווקים המיוחדים, נשמע את התזמורות הצועניות ונחווה חוויה שמתקיימת פעם בשנה. אלפי הצוענים יצאו בתהלוכה דתית אחר הצהריים. נושאים את פסלה של שרה, המשרתת של 2 המריות, אל הים.

נמשיך לאיג-מורט: העיירה המבוצרת שנבנתה ביוזמתו של לואי ה-9 (לואי הקדוש): מלך צרפת במאה ה-13 שפסלו נמצא במרכז העיירה.

נראה את הכנסייה ואת החנויות המיוחדות המוכרות מהתוצרת החקלאית המקומית (סוגי אורז שונים ועוד), ממתקים אופייניים לאזור נמשיך ללינה באזור ל 3 לילות.

יום 2: קרפנטרה – אורנז' – קניון הארדש

הבוקר נבקר בעיירה קרפנטרה, בה נמצא בית הכנסת העתיק ביותר בצרפת, לאחר הביקור בבית הכנסת, נבקר במרכז ההיסטורי של העיירה, ממנה נמשיך לאורנז' בה נשתמר תיאטרון רומי שלם התיאטרון השלם ביותר באירופה, בו נבקר.

ניסע לאורך קניון הארדש לתצפיות על הנוף המיוחד. בדרך נעשה פיקניק ממיטב מעדני פרובנס-גבינות, יינות, ירקות ופירות. נמשיך עד "לגשר הקשת" שבקצהו ומשם נחזור למלוננו באזור אביניון

יום 3: אביניון רוסיון – איל סור לה סורג 

את הבוקר נבלה באביניון נראה את ארמון האפיפיורים, נצפה על גשר "סן בנזט". נראה את בית העירייה, כיכר ירושלים ואת בית הכנסת. מהעיר שמוקפת חומה נמשיך מזרחה ל"פונטיין דה ווקלוז" שם נובעים מקורות הנהר סורג מעומק של מאות מטרים.

נלך לאורך הנהר המקסים והציורי. נמשיך לכפר רוסיון ונבקר במכרה האוכרה המיוחד שצבעיו מעטרים את בתי הכפר.בסיומו של היום נשוטט בין התעלות הציוריות של  העיירה "איל סור לה סורג" ונראה את מקום הרובע היהודי ממנו נמשיך למלון באזור אביניון

יום 4: ארל-לה בו-פונט דו גארד-רודז

בבוקר נצא לארל, העיר בה חי תקופה קצרה וינסנט ואן גוך. נטייל בכיכר הרפובליקה, בית העירייה המרשים ובמנזר סנט טרופים, משם נבקר בתיאטרון הרומי ובארנה המקומית-אמפיתיאטרון רומי המשמש עד היום לקרבות שוורים.נטייל לנו בכיכר הפורום המפורסמת מציוריו של ואן גוך.

לאחר מכן נמשיך ללה בו בה נבקר במצודה העתיקה החולשת על סביבתה. נראה את החיזיון האור קולי במחצבות הישנות ונסיים את היום בפונט דו גארד מוביל המים הרומי המפורסם ממנו נמשיך ללינה לאזור הדורדון

יום 5:  פיז'אק-תהום פאדיראק – רוקאמדור חבל הדורדון 

נפתח את הבוקר שלנו בעיירה פייזאק, עיירה עתיקה וציורית בה נולד שאמפוליון, מפענח כתב החרטומים של הפרעונים, נראה את "אבן הרוזטה" המוגדלת, בעזרתה פיענח את הכתב.

נטייל בעיירה בין בתי העץ המיוחדים ונמשיך בדרכנו לביקור במערת פאדיראק, מערה קרסטית מיוחדת ועמוקה שבתחתיתה זורם נהר תת קרקעי שלאורכו נשוט. נמשיך לכפר הידוע רוקמאדור שיושב על מצוק תלול, נרד ברגל לאורך דרך הצליינים, נבקר בכנסיות, נסייר בכפר המיוחד, משם נמשיך ללינה באזור סרלה – המרכז הקולינרי של חבל פריגור.

יום 6: סרלה ועמק הדורדון

הבוקר נבקר בסרלה העיירה מלאה מקומות קסומים, סמטאות ציוריות, כיכרות עתיקות, ארמונות מפוארים וכנסיות מרשימות. נסייר בעיירה המדהימה המושכת אליה אלפי תיירים המתעניינים במעדני ה"פואה גרה", במגוון הפטריות הגדול, ריבות הערמונים ועוד מעדנים אופייניים וייחודיים לאזור. בעיירה שפע של מסעדות מגוונות המגישות ממיטב מעדני המטבח של אזור דורדון ופריגור (Périgord) .

ניסע לאורך נהר הדורדון המתפתל עד שנגיע לכפר ביינאק (Beynac et Cazenac) בו נמצאת מצודה אדירה ומרהיבה, המתנשאת מעל צוק תלול, שהקנה לה את הכינוי "קן הנשרים" בפי המקומיים. מהמצודה הנשאת מעל כל סביבתה נשקף נוף נהדר של עמק הדורדון. נבקר במבצר שתחילת בנייתו הייתה במאה ה-13 ונוכל להתרשם מעוצמתו. נרד ברגל לכוון נהר הדורדון ונשוט לאורכו באחת מספינות העץ המיוחדות.

נמשיך לכפר לה רוק גאג'אק (La Roque Gageac), כפר קטן, יפה ומטופח, התלוי-צמוד לצוק אדיר. משם ניסע ונעלה לכפר דום (Domme), כפר מצודה -"באסטיד" מיוחד במינו, ממנו נשקפים נופים מופלאים של הדורדון וסביבותיו. ניסע ברכבת תיירים מיוחדת לסיור בעיר. בסוף היום נגיע ללינה בסרלה.

יום 7: עמק הלוט סן סיר להפופי אלבי

הבוקר נטייל בין דוכני האוכל של שוק האיכרים הנודע של סרלה המרכז את מיטב מטעמי ומאכלי אזור פריגור – כבד אווז, פטריות כמהין, אגוזים מיוחדים, גבינות-גן עדן גסטרונומי ונצא דרומה.

נמשיך לעיירה סן סירק להפופי היושבת מעל נהר הלוט כקן נשרים, משם לביקור במערה הפרהיסטורית פש מרל וממנה נדרים לעיר היפה אלבי שעל הנהר הטארן בה נבקר במוזיאון טולוז לוטרק בו מוצגות יצירותיו החשובות של טולוז.

נבקר בקתדרלת סט ססיל-קתדרלה הגדולה ביותר בצרפת שעשויה מלבנים, נסייר בסמטאות הציוריות, נראה את ביתו של הצייר טולוז לוטרק. לינה באלבי.

יום 8: קרקסון ברצלונה – תל אביב

הבוקר נשלים את הסיור באלבי ונצא לקרקסון העיר המבוצרת מהמרשימות ביותר באירופה. נטייל בין החומות האדירות, נבקר בכנסייה העתיקה, נטייל בסמטאות היפות ובכיכרות המיוחדות.

אחה"צ נמשיך לאורך דר צרפת לשדה התעופה של ברצלונה ממנה נמריא לארץ בשעות הערב המאוחרות. ננחת בישראל בשעות הבוקר המוקדמות ביום למחרת מלאי חוויות ורשמים מהטיול.

להרשמה לטיול – הכניסו פרטים לטופס!

הרשמה ופרטים נוספים במשרדי טיולים ואגדות

03-6818776

לאחר התשלום יש לשלוח אלינו צילום של הדף הראשון של הדרכון, עם התמונה והפרטים (בתוקף לפחות ל-6 חודשים מיום הטיול)

מייל:tiyulimveagadot@gmail.com
פקס: 03-6820789

הודעה חשובה!

אנחנו מחלקים מאות כרטיסים בחינם כל שבוע! הופעות, הצגות, מסיבות, סיורים, טיולים ועוד... הירשמו עכשיו בחינם למועדון הלקוחות של טיולים ואגדות וקבלו התראות על הטיולים החדשים שלנו וכרטיסים חדשים בחינם כל שבוע!

Send this to friend