logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Latest Posts
+387648592568
info@GOtravel.com

כריסמס וסילבסטר ברומניה, טיול חורף שווקים ואורות

ניווט מהיר : סרטון | פרטי הטיול | תוכנית הטיול | להרשמה

תאריכים: 26/12/18-2/1/2019

מפגש היכרות ללא תשלום וללא התחייבות התקיים ביום ה' 22/11/18
בסבבים: 18:30/19:00/19:30 בכתובתנו תל גיבורים 5, ת"א קומה 3.

רומניה היא מדינה יפיפייה שהתברכה בנופים מגוונים מרהיבים ובערים ציוריות והיא יפה ומקושטת אף יותר לכבוד החגים, רוח חג קסומה וקישוטים מכל עבר!

טיול מקיף ברומניה שיש בו הכל: טיולי טבע, נופים עוצרי נשימה, אתרי מורשת עולמיים, טירות עתיקות, עיירות מרהיבות, מסיבת סילבסטר מרהיבה ביותר

  • בביקור בשווקי חג המולד ב-6 הערים הראשיות של רומניה.
  • טיול מזחלות מהנה ומיוחד בהרי הבוצג'י
  • מסיבת סילבסטר בבוקרשט בירת רומניה!
  • ביקור באלבה יוליה מצודת ימי הביניים המשוחזרת היפה באירופה.
  • סיור בערים קונסטנצה – עיר הנמל הגדולה של רומניה, סיביו SIBIU וברשוב, עיר המלכים.
  • ביקור בשתיים מהערים הגדולות של חבל מולדובה BUZAU ו BACAU המקושטות בצורה מרהיבה לחג המולד.
  • ביקור במעיינות טרמיים ספא נתרחץ בבריכות חמות 45℃ כשבחוץ קר.
המלוןבתי מלון בדרגת תיירות טובה
טיסותטיסות בוקר וערב סדירות בחברת תעופה "אל על"
טיסת הלוך: LY 573 ת"א - בוקרסט 26/12 המראה: 07:00 נחיתה: 09:50
טיסת הלוך: LY 572 בוקרסט - ת"א המראה: (2/1) 21:40 נחיתה: 00:25 (3/1)
מחיר5,500 ש"ח בלבד בהרשמה מוקדמת עד 23/11 לאחר מכן יעלה ל5,800 ש"ח לאדם בחדר זוגי.
ניתן לחלק עד 10 תשלומים ללא ריבית. תוספת ליחיד בחדר: 980 ש"ח.
שלם עכשיו 500 ₪ והבטח את מקומך! את היתרה ניתן לשלם עד 45 יום לפני מועד הטיול, לאחר מכן לא ניתן יהיה לשמור את המקום.
המחיר כוללטיסות במסלול תל אביב-בוקרשט-תל אביב
מסי נמל והיטלי בטחון ודלק
7 לילות 8 ימים מלאים בבתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס חצי פנסיון
אוטובוס תיירים חדיש, מפואר וממוזג
מדריך מקומי דובר עברית
כניסה לכל האתרים המצוינים במסלול
המחיר אינו כוללשתייה קלה או חריפה בארוחות.
ביטוח בריאות ומטען.
הוצאות אישיות.
תשר לנותני השירות, נהג ומדריך מקומי בסך 30 יורו לאדם שייאספו ביום הטיול הראשון.
כל מה שלא צוין בסעיף "המחיר כולל"
רמת קושיקל, אוהבי לכת
מה להביאבגדים חמים וחורפיים
נעליים נוחות
בגדי ים לספא
הערותמסלול הטיול עלול להשתנות מעת לעת בשל תנאי השטח ומזג האויר, הוראות השלטונות המקומיים, או החלטת המדריך בשטח (בטיחות).
ביטוח: יש להצטייד בביטוח נסיעות (בריאות ומטען)
מומלץ לעשות ביטוח מיד לאחר הרישום לטיול, כולל ביטוח ביטולים
בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין-מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית
ביטוליםדמי רישום וטיפול בסך 500 ש"ח, הכלולים במחיר הטיול לא יוחזרו למטייל בעת ביטול מצדו.
ביטול מ-45 עד 31 יום - 25% ממחיר הטיול
ביטול מ-30 עד 21 יום - 50% ממחיר הטיול
ביטול מ-20 עד 15 יום - 75% ממחיר הטיול
פחות מ- 14 ימים ומטה - אין החזרים

תוכנית הטיול:

יום 1: היכרות ראשונית עם רומניה

נמריא בטיסה משדה התעופה בן גוריון וננחת בבוקרשט  – בירת רומניה המקושטת לכבודנו בכל אורות חג המולד! זוהי הבירה הכלכלית והלב הפועם של רומניה – עיר האוניברסיטאות. העיר, המכונה פריז הקטנה בזכות הארמונות והמבנים המפוארים שבה. אך אנו לא נתעכב בה היום אלא נפנה ישירות לעבר עיר הנמל הגדולה של רומניה עיר נמל בת 2500 שנה Constanta או בשמה הקדום Tomis..

בעיר קונסטנצה נתהלך במדרחובים שבאזור מוזיאון ההיסטוריה נלמד על ההיסטוריה העתיקה של עיר מפוארת זו החל מתקופת היוונים ועד ימי המלחמה הקרה וימינו אנו. נלמד גם על ההתיישבות היהודית הראשונה לחופי הים השחור ברומניה בחסות היוונים. נראה את המסגד המפואר שהקים מלך רומניה קרול הראשון לכבוד נתיניו המוסלמים באזור זה העותומנים והטטרים. כמובן שלא נפספס את הטיילת היפה עם בניין הקזינו המפואר העומד היום בשיממונו מאז התקופה הקומוניסטית ואיך לא נבקר בשוק חג המולד ונתרשם מן האורות שהעיר מקושטת בהן לכבוד חג המולד והשנה החדשה.

יום 2: BUZAU  BACAU

בבוקר אחרי ארוחת בוקר טובה ושכשוך בספא, יוצאים לעבר שתיים מערי המחוז של חבל מולדובה הערים BUZAU וBACAU.

בערים אילו נחווה את העיר על המרכז היפה שלהן וכמובן נשוטט בשווקים המיוחדים של חג המולד ובערב נראה את האורות המדהימים לכבודם מתקשטות ערים אילו לחג המולד.

יום 3: BRASOV עיר הכתר KRONESTADT

לאחר ארוחת בוקר מזינה, נצא אל בירת חבל הסקסונים הגרמניים, ברשוב. נבקר בכיכר המועצה ונראה את הכנסייה השחורה, שם גם נלמד על ההיסטוריה של המיעוטים הגרמניים ברומניה. הכנסייה מעוצבת בסגנון גותי, מעוטרת בקשתות, בעוגב הגדול במזרח אירופה ובאחד הפעמונים הגדולים במזרח אירופה.

בהמשך נגיע למצודת העיר שם נתרשם מבנה מרהיב ומיוחד מתקופת ימי הביניים. משם נעלה לעיירת הנופש פויאנה ברשוב, עיירת הסקי המפורסמת ביותר ברומניה.

באופן מסורתי נשלב היום טיול מזחלות בהרי הבוצג'י.

בדרכנו למלון, נערוך תצפיות על העיר ברשוב המוארת באורות חג המולד לעת ערב.

יום 4: סיביו SIBIU המדהימה

לקראת צהריים נצא לעבר העיר סיביו. סיביו עיר שנבנתה במאה ה13 על ידי הסשים, הגרמאניים. העיר נבחרה להיות בירת התרבות של אירופה ב2007. נחשבת לעיר היפה ביותר ברומניה.

בעיר זו נלון במלון קיסר הרומאים הנמצא כמה מטרים מן הכיכר הגדולה , מרכז העיר העתיקה. העיר מארחת את שוק חג המולד היפה ביותר ברומניה.

אלבה יוליה הייתה לאורך רוב ההיסטוריה של רומניה הבירה הבלתי מעורערת של שלושת החבלים המרכיבים את רומניה. הטירה בעלת היסטוריה ארוכה וקדומה, היא הייתה מאוחדת תחת השליטים הדקיים הקדומים, בשליטת הרומאים ובעת המודרנית אוחדה לראשונה בידי מיחאי הגיבור ולבסוף נערך האיחוד הגדול של שנת 1918 שהרכיב את רומניה כפי שהיא ידועה לנו היום.

יום 5: יום ספא בספא המדהים ביותר ברומניה והעשיר באירופה

נצא אלCaciulata עיירת הספא המפורסמת בזכות עשרות המעיינות הטרמליים ומעיינות המרפא שלה. לינה בקומפלקס Cozia, קומפלקס הספא הגדול ביותר באירופה כיום.

יום 6: הספירה לאחור לקראת המסיבה הגדולה

סוף היום אנו יוצאים לבוקרשט אליה נגיע היום בצהריים. שינה במלון, הכוונה כמובן לשנת צהריים כי בלילה מחכה לנו מסיבת סילבסטר כהלכתה עם מוזיקה ותכנית אמנותית וכמובן ארוחה כיד המלך. בקיצור הלילה לא רוצים לישון רוצים להשתגע.

יום 7: בוקרשט המקושטת

היות והמסיבה תהיה לאורך כל הלילה בבוקר נישן עד שעות הצהריים כאשר יוגש לנו BRANCH חגיגי במלון. בערב נצא לטייל ברחבי בוקרשט ובלילה כמובן נמשיך את החגיגה ברחובותיה של בוקרשט העתיקה.

נצא לבקר בשוק חג המולד המדהים של בוקרשט, נערוך סיור פנורמי של העיר המוארת באורות קסומים בכל כיכר וכל רחוב שמואר באורות ייחודיים ומיוחדים לו.

נטייל גם במרכז העיר אזור ליפסקני, בניין העיריה של סקטור 1 והעירייה המרכזית ועוד מבנים מייצגים מהמאה ה-19 ומהתקופה בין המלחמות כגון בניין הבנק צ'יק שהוא העתק זהה למוזיאון דורסיי מפריס וכן האטנאום, היכל הקונצרטים של רומניה, אזור רחוב דצ'יאה ודורובנצי עם הוילות והשגרירויות המפוארות ועוד.

יום 8: בוקרשט היהודית והפארקים היפים של בוקרשט

נתחיל את היום בביקור בבתי הכנסת של העיר, מצבת השואה המרשימה לזכר מחצית מיהדות רומניה לנרצחה בשואה , נטייל ברובע היהודי , נראה את התיאטרון היהודי ואת בית הספר היהודי.1

ביומנו האחרון בטיול בבוקרשט נערוך סיור בעיר שיכלול את בית הלאום מבחוץ, הוא הפרלמנט של רומניה והבניין השני בגודלו בעולם (עקב החג לא ניכנס פנימה).

בניין שהתחיל להיבנות ע"י הרודן לשעבר צ'אושסקו, אך הושלם שנים אחרי נפילת שלטונו ע"י השלטון שעלה אחרי המהפכה. נדון במהפכה עצמה ולאלו שינויים היא הביאה אם בכלל ומי עלה לשלטון אחריה.

כמו כן, נבקר בשניים מהפארקים המפורסמים של בוקרשט ונראה את שדרות קיסילייף וויקטוריי השאנס אליזה של העיר. ככל שהזמן יאפשר לנו נראה כמה מהבניינים המעניינים של בוקרשט ונטייל ברחוב מגארו, הרחוב המרכזי של בוקרשט בקרבתו נמצא גם המלון בו אנו שוכנים. נבקר גם ברובע היהודי ונראה במידת האפשר את בתי הכנסת הגדולים בעיר.

לקראת ערב נצא לכיוון שדה התעופה ונטוס לכיוון תל אביב. סיום של טיול נפלא, מלא הנאות וחוויות לזיכרון מתוק של שנים… נתראה בחוויה הבאה 🙂

להרשמה מאובטחת לטיול לחצו על הכפתור הירוק

או צרו קשר עם המשרד 03-6818776

הרשמה ופרטים נוספים במשרדי טיולים ואגדות

03-6818776

לאחר התשלום יש לשלוח אלינו צילום של הדף הראשון של הדרכון, עם התמונה והפרטים (בתוקף לפחות ל-6 חודשים מיום הטיול)

מייל:tiyulimveagadot@gmail.com
פקס: 03-6820789

הודעה חשובה!

אנחנו מחלקים מאות כרטיסים בחינם כל שבוע! הופעות, הצגות, מסיבות, סיורים, טיולים ועוד... הירשמו עכשיו בחינם למועדון הלקוחות של טיולים ואגדות וקבלו התראות על הטיולים החדשים שלנו וכרטיסים חדשים בחינם כל שבוע!