טיולים, ימי כיף ומגוון סיורים לקבוצות וארגונים!

מחפשים יום גיבוש מפנק? רוצים לשלב פעילות מגבשת עם טיול בטבע? או פעילות חברתית לעסק שלכם? אתם קבוצה של חברים ובא לכם טיול פרטי? הגעתם למקום הנכון!
הזרוע העסקית של "טיולים ואגדות" מספקת לכל קבוצה, בכל גיל ובכל עניין את הפעילות שתתאים לכם 🙂 אז תנו לנו לארגן עבורכם את האירוע מא' עד ת' במינימום דאגה מצדכם!
יום כיף ויום גיבוש לעובדים הוא ההזדמנות שלכם לצאת מחוץ לכותלי המשרד, לגבש את הצוות בפעילות שוברת שגרה ופשוט ליהנות.

בנוסף, אנו גם עושים פעילות עסקית בטבע -ODT, דרך מצויינת לצאת מחוץ לקופסה ולרענן את הראש!

אתם מוזמנים לראות כאן את מגוון הטיולים שאנו עושים או הסיורים העירוניים היחודיים שלנו או יום טיול/סיור לפי בחירתכם 🙂 אנחנו כאן על מנת להציע לכם מגוון הרעיונות!

טיולים בהרים, בערים, בחולות, בלילות, במערות, בנקרות, בצוקים הנישאים, בשבילי עזים, בנחלים, בינות לעצים, באתרים, על סולמות, על חבלים, בזחילות, צעירים וצעירות, רווקים ורווקות, פנויים ופנויות, בזוגות, במשפחות, בקבוצות ובמכוניות.
סוד הקסם הוא במסלולים וסוד ההצלחה הוא במדריכים!

חברת 'טיולים ואגדות' שהוקמה בשנת 2010 הפכה לגוף הטיולים הגדול ביותר בארץ ועם המדריכים הטובים ביותר בארץ! רשימת התפוצה של העמותה מונה יותר מ–100,000 איש המקבלים ממנה עדכונים שוטפים מדי כמה ימים, מהם כ–15,000 מטיילים פעילים באחת או יותר מ–30+ הקבוצות הפרושות בכל רחבי הארץ ופועלות בכל רחבי הארץ – מדן ועד אילת תרתי משמע.

רוצים לקבל הצעת מחיר? צרו איתנו קשר! 03-6818776 או השאירו פרטים כאן בטופס 🙂