עד שמצאנו – הצגה מוזיקלית על אהבה פרק ב

 הזוג הדתי שכובש את הבמות ברחבי הארץ

יעל וליאור רבינוביץ' כתבו את ההצגה שמגוללת את סיפורם האישי בדרך המטלטלת שעברו, כל אחד מהם בנפרד, על מנת למצוא זוגיות. לכאורה עוד הצגה בנושא לעוס ומוכר, אך לא הפעם…

ליאור ויעל רבינוביץ, זוג נשוי, נפגשו לפני שנתיים באורח מקרי, הוא היה גרוש עם ילד, היא רווקה. כיום, הם מסתובבים ברחבי הארץ ומופיעים עם הצגתם הזוגית המוזיקלית "עד שמצאנו", שכבשה את הבמות ואת הקהל עם מופע וסיפור שלא משאירים עין אחת יבשה.

השניים כתבו בעצמם את ההצגה, שמגוללת את סיפורם האישי, בדרך המטלטלת שעברו, כל אחד מהם בנפרד, על מנת למצוא זוגיות. לכאורה עוד הצגה בנושא לעוס ומוכר, אך לא הפעם. "עד שמצאנו" מביאה בשורה גדולה לז'אנר, ונראה שהכנות והחשיפה על הבמה כובשת את לב הצופה למן הרגע הראשון.

הצמד משלב בהצגה סיפור חיים כתוב בצורה רהוטה ושנונה, מתובל בהומור משובח ובסצנות מכמירות לב, בשילוב שירים אשר השניים מבצעים, שמעצימים את סף ההתרגשות מהסיפור המרגש בפני עצמו, ונדמה שמעבירים את הצופה במעין רכבת הרים מטלטלת, בין חלומות על נישואין מושלמים, התנפצות החלום, איסוף שברים, חיפוש בדרך שנראית ללא מוצא, מחול של סטיגמות והסתכלות פנימה עד לנסיעה אל היעד ששינה את חיי שניהם לנצח.

"זאת הצגה ללא מסכות" אומר ליאור, "שהעיקר בה הוא הכנות". "חשוב היה לנו להעלות את הסיפור שלנו, כי הוא נוגע בכל כך הרבה נקודות, ואנשים מכל רקע וסטטוס- יכולים להתחבר", מוסיפה יעל. "כל אדם שחווה מורכבות בחייו, בכל מישור שהוא, יוכל להתחבר לתימת החיפוש, הכמיהה, בין אם הוא פנוי, נשוי, גרוש, הורה, אדם המחכה לנס או לאיזה שהוא שינוי בחייו" מרחיב ליאור.

מישור נוסף שמובא באופן חד בהצגה הוא עניין הסטיגמות בחברה על גרושים, על בחירות בן זוג ועוד. עד כה, בחצי השנה האחרונה, הופיעו הזוג בכמעט 50 הצגות, כשאת הכל הם משווקים בעצמם ומגיעים לקהילות, יישובים וערים, לועדי עובדים, ערבי נשים, ארגונים וערבי צוות.

ליאור: "ההצגה משאירה רושם כל כך חזק על הקהל, שנדהמנו לראות שאנשים שכבר צפו בהצגה באים לצפות בה גם בפעם השניה והשלישית, כי רוצים לחוות שוב, או להביא אדם נוסף שישמע את המסרים, ואפילו גילינו שנהייתה סצנת הכרויות סביב ההצגה, והיא הפכה לכר פורה לפנויים פנויות…אני לא מכיר הרבה הצגות שבאים לצפות בהן כמה פעמים וגם בוכים בכל פעם מחדש."

מחיר:
20 ש"ח בלבד לגולשים באתר טיולים ואגדות ! כרטיסים בטלפון 03-5318372 הזמנות עד שעה 16:00 . ניתן לקנות בקופה בכניסה לאאירוע. יש להצטייד בתעודת זהות.
תאריך:
שלישי, 12/11/2019 בשעה 20:00
כתובת:
אולם מינץ אוניברסיטת בר אילן