לתת אמון – לאהוב את עצמי

לרגע קט דמיינו איך היה נראה הדייט הבא, איך היו נראים החיים האישיים שלי בפאן המקצועי – החברתי – הכלכלי אם רק יכולתי לאהוב את עצמי ולהתנהל בביטחון- להסיר שיפוטיות עצמית וסביבתית – אילו רק יכולתי לצאת לדייט הבא בגישה נכונה ומקדמת מטרה.

אם הייתים מרגישים שיש לכם חופש לבחור

אם הייתם אמיצים מספיק על מנת לזהות את המסכות ששמתם עליכם במהלך השנה ולהסיר אותן – רק כדי לזהות מי אתם בלעדי המסכות המטעות אתכם ואת הסביבה.

לרגע קט דמינו לעצמכם מצב בו אתם מתחברים לפוטנציאל האמיתי החבוי שכם ופורצים דרך להגשמה עצמית בדרך למימוש המהות והמשמעות האמיתית שלשמה הגענו לעולם!

אם הייתם בטוחים שיש לכם את הכוח לצאת לחופשי ולשבור את האגו החבוי, לזהות ולהסיר חסמים ופחדים המוליכים אתכם בדרכים עקלקלות וגורמים לכם לפסוע במהמורות בדרכי החיים ולהגיע ליעדים באיחור אם בכלל.

לרגע קט דמיינו שאותה זוגיות בה אתם חפצים אותה זוגיות שאחריה אנחנו תרים, מתחברת אלינו בדרך הטבע ובהרמוניה בהתחדשות של שמחה בשלום פנימי. לרגע קט דמיינו שאותו חופש כלכלי מתחבר אלינו במרחב האישי – לרגע קט נתחבר לאני הפנימי שמכיר ומאפשר לנו לפרוץ דרך ולמנף את האמונות המגבילות והטראומות חוויתי בעבר, כסיפור הצלחה לחיים חדשים של מימוש והגשמה.

מוזמנים ליצור קשר – באם תרגישו  צורך להעמיק  בנושא של הסרת חסמים בדרך לחופש והגשמה.

מוגש באהבה על ידי פנינה רייפמן – מומחית להשגת תוצאות רצויות בשיטת הלייזר קאוצ'ינג

ליצירת קשר עם פנינה פנו בווטאסאפ: 054-2289499

מחיר:
מוזמנים לפנות בוואטסאפ/טלפון 054-2289499
תאריך:
שלישי, 31/12/2019 בשעה 00:00
כתובת:
תל אביב