אביב 2020: טיול מרגש לזוגות בלבד: גרמניה באהבה בדרך הרומנטית

תאריכים: אביב 2020

טיול אהבה והתרגשות לבני זוג בדרך הרומנטית בגרמניה

350 קילומטר של פרפרים בלב ולבבות בעיניים בין עיירות היסטוריות וציוריות שזכו בזכות לכינוי ״הדרך הרומנטית״ אתם תביאו את החיבה ואת הרגש אנחנו כבר דאגנו לתפאורה חלומית וללוקיישנים מושלמים שיחדשו את התשוקה והאהבה שנדחקה לשולי השגרה היומיומית.

הטיול מיועד לבני זוג ותיקים או חדשים בפרק ב של החיים. במהלך הטיול יתבצעו אייטמים רומנטיים מגוונים ויתאפשרו מחוות רומנטיות אישיות לבני הזוג המשתתפים – גם הצעות נישואין יתקבלו בברכה

תכנית הטיול כוללת ביקור בעיירות היסטוריות וטירות אגדתיות בחבל באוואריה (הדרך הרומנטית#). במהלך הטיול כלולים סיורים רגליים בתוואי נוח, חוויות יין, רכיבת אופניים, בילוי במרחצאות.. ועוד ועוד..

בואו איתנו לטיול עם מלא חוויות רומנטיות, מלא ברגש ואהבה!

מלון:

בתי מלון בדרגת תיירות טובה

טיסות:

טיסות סדירות של "אל על" ת"א – פנרקפורט – מינכן – ת"א

מחיר:

5,980 ש"ח לאדם בחדר זוגי, ניתן עד 10 תשלומים שווים ללא ריבית בכרטיס אשראי.
שלם עכשיו 500 ₪ והבטח את מקומך! את היתרה ניתן לשלם עד 45 יום לפני מועד הטיול, לאחר מכן לא ניתן יהיה לשמור את המקום

מחיר כולל:

טיסות סדירות של "אל על" ת"א – פנרקפורט – מינכן – ת"א
מסי נמל והיטלי דלק
6 לילות 7 ימים בבית מלון בדרגת תיירות טובה
על בסיס ארוחת בוקר.
אוטובוס ממוזג צמוד
מדריך מצוות טיולים ואגדות.
כניסה לכל האתרים המצוינים במסלול

מחיר אינו כולל:

שתייה קלה או חריפה בארוחות.
ארוחות הצהריים וערב אינן כלולות במחיר.
ביטוח בריאות ומטען.
הוצאות אישיות.
תשר למדריך הקבוצה
תשר לנותני השירות, נהג ומדריך מקומי בסך 30 יורו לאדם שייאספו ביום הטיול הראשון.
כל מה שלא צוין בסעיף "המחיר כולל"

רמת קושי:

קל הליכות, מתאים לזוגות

מה להביא:

יפורסם בהמשך

הערות:

מסלול הטיול עלול להשתנות מעת לעת בשל תנאי השטח ומזג האוויר, הוראות השלטונות המקומיים, או החלטת המדריך בשטח (בטיחות).
ביטוח: יש להצטייד בביטוח נסיעות (בריאות ומטען)
מומלץ לעשות ביטוח מיד לאחר הרישום לטיול, כולל ביטוח ביטולים
בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין-מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית

ביטולים:

דמי רישום וטיפול בסך 500 ש"ח, הכלולים במחיר הטיול לא יוחזרו למטייל בעת ביטול מצדו.
ביטול מ-45 עד 31 יום – 25% ממחיר הטיול
ביטול מ-30 עד 21 יום – 50% ממחיר הטיול
ביטול מ-20 עד 15 יום – 75% ממחיר הטיול
פחות מ- 14 ימים ומטה – אין החזרים

תוכנית הטיול:
יום טיול 1 – וירצבורג

משדה התעופה של פרנקפורט ניסע כשעה לחלקה הצפוני של הדרך הרומנטית להיכרות ראשונה עם העיר וירצבורג.

נתחיל בביקור בטירת מריאנבורג – מקום מושבם של הבישופים. בגני הנסיך צפויה לנו מחווה רומנטית ראשונה כמוה עוד יהיו הרבה במהלך הטיול. לאחר מכן נחצה את גשר alte mainbruke – הגשר מזכיר באופיו את גשר קארל בפראג, נעבור בין הפסלים ונצלם את עצמנו ואת האחרים בתמונות זוגיות בין פסלי הגשר המרשים. שנגיע למרכז ההיסטורי של וירצבורג ונהלך בככר השוק הססגונית. לאחר שנתרגש יחדיו נגיע אל הרזידנץ פלאץ –לסיור מודרך במרתפי היין של הרזידנץ

לפנות ערב נרד שנית אל גדת נהר המיין ונצא לשיט רומנטי עם חוויית קפה ועוגות במעלה נהר המיין עד לגני הרוקוקו בוייצוסהיים, למחווה רומנטית שתסגור את היום רגע לפני הנסיעה אל המלון.

יום 2 – עולם היין הפרנקוניאני ורוטנבורג על הטאובר

נתחיל את היום מוקדם בחווייה קולינרית באחד מסיורי היין של חבל פרנקוניה הכולל הליכה בכרמים  באחד מיקבי פיתולי נהר המיין..

בתום הסיור נגיע למלון למנוחה, מקלחת והתארגנות ולקראת אחר הצהריים נגיע לרוטנבורג אוב דר טאובר

את רוטנבורג אוב דר טאובר נתור בסיור רגלי – שיכלול תצפית אל עמק הטאובר והליכה על קטע חומה, בתוכו ישולב ביקור במוזיאון הפשע. במהלך הביקור בכיכר העיר העתיקה, בצד הצפייה במיצג השעתי של שעון העירייה, נוכל ליהנות מחוויית קנייה וטעימה של עוגות כדורי השלג (schnneballen) המסורתיות של רוטנבורג וביקור בחנות חג המולד התיירותית קאטה וופהארט. לאחר הפסקה בככר העיר נצא לסיור תיאטרלי מלהיב ומרתק עם שומר הלילה של רוטנבורג אוב דר טאובר. נגיע מאוחר בלילה למלון לשינה.

יום 3 – נורדלינגן

את היום נתחיל בנסיעה דרומה  דרך פיתוליה הצפוניים של הדרך הרומנטית בכפרים לאורך נהר הטאובר טיולנו היום יתחיל בשעה של בוקר זוגי רומנטי במרכז המהפנט של העיר דינקלסבהיל בתום השעה הרומנטית נעלה על האוטובוס לנסיעה בתוואי הדרך הרומנטית עד לעיירה נורדלינגן, בה נצא לסיור רגלי קסום לפינות החמד של העיר הימי ביניימית וחשיפת סודות בתיה, במהלך הסיור נזכה לביקור קצר במוזיאון הגיאולוגי ריסקרטר (סיפור התרסקות המטאוריט בעמק הריס)לאחר הפסקת אוכל וקניות במרכז הנוצץ של העיירה נסיים עם הליכה בקטע מעניין על החומה עד לאוטובוס לנסיעה למלון הבא.

נגיע יחסית מוקדם למלון לצורך התארגנות ומנוחה. המלון ממוקם בצמוד לחומת העיר העתיקה ויאפשר לנו ערב חופשי לבילוי בברים ובתי הקפה בככר העיר העתיקה של נורדלינגן.

יום 4 – מרכז הדרך הרומנטית

את היום נתחיל בסיור אופניים קצר ומרענן על קטע מתוואי שביל האופניים של הדרך הרומנטית –על פני שטח מישורי בעמק הריס.

בנקודת הסיום, נעלה על האוטובוס לנסיעה קצרה לטירת הרבורג העתיקה והמגושמת מעל העיירה הרבורג הכלואה בינו ובין נהר הוורמיץ. לאחר סיור קצר בטירה ומחוות רומנטיות ככל שנזדקק נרד לביקור בגשר הישן של הרבורג מעל הוורמיץ ונראה דברים מפתיעים סביבו.

אחר הצהריים נגיע לאוגסבורג: נרד בככר העיר העתיקה וניכנס לבית העירייה, שם נעלה לביקור בהיכל הזהב המרשים בתום הביקור נצא לסיור רגלי בעיר שייארך כחצי שעה ויסתיים בבית המלון שנמצא במרכז אוגסבורג שם ימתין לנו האוטובוס עם המטען הקבוצתי.

יום 5 – מרחצאות ואוגסבורג

בבוקר נצא דרומה על תוואי הדרך הרומנטית לאורך נהר הלך. את הבוקר שוב נתחיל בשעה זוגית רומנטית עם קפה זוגי של בוקר הפעם בלנדסברג אם לך, לאחר ההתכנסות ניסע בנסיעה קצרה אל מרחצאות פרדייס בבאד ווריסהופן – ל 4 שעות של מרגוע ופינוק עם בן הזוג.

את אחר צהריים נייחד לאוכל וקניות בדונאוורת' לאורך רחוב רייכסטרארסה האופנתי. בסיום הזמן החופשי נבצע הליכה קצרה לפנות ערב אל מפגש הנהרות המרשים של הדנובה והוורמץ משם ניסע חזרה למלוננו באוגסבורג

יום 6 – יום חופשי

את היום נייחד כיום חופשי באוגסבורג לקניות ומנוחה (העיר הגדולה על נתיב הדרך הרומנטית. מציעה שלל אפשרויות בילוי – שדרת קניות יוקרתית, קזינו, פארקים לאורך נהר הלך) – תינתן הכוונה וייעוץ

למעוניינים – ניתן יהיה לרכוש כאופציה סיור מודרך במינכן (כשעה נסיעה) – משך הסיור: חצי יום. עלות תפורסם במהלך הטיול. מותנה בכמות נרשמים.

בשעות הערב – יציאה לארוחה זוגית רומנטית במסעדה שתיבחר מראש – שולחנות זוגיים לאור נרות ויין (ההזמנה מהתפריט באופן עצמי)

יום 7 - הכפר שוואנגאו - טירת נוישוונשטיין

זהו היום של הטירות האגדתיות. נגיע בשעות הבוקר למתחם התיירותי של שוואנגאו ונעלה ברגל אל טירת נוישוונשטיין (המעוניינים יוכלו לעלות באחד מאמצעי התחבורה האלטרנטיביים – אוטובוס או כרכרה בהתאם לתעריפים הקבועים). בטירה ניכנס לסיור מודרך מרתק באמצעות אוודיו בעברית. לאחר הסיור נבקר בגשר מריאנברוק לצפייה אל הטירה מן היער הקסום מעל המפל השוצף. נשוטט מעט בין חנויות המזכרות ודוכני המזון. לפני העזיבה ניכנס למוזיאון המלכים הבאווריים המרשים בעושר מוצגיו, להסתובבות חופשית.

בתום הביקור, במידה ומזג האוויר יאפשר  נעלה לרכבל טגלברג אל תצפית לעבר עמק באווריה והאגמים ממרומי האלפים הבאווריים בסיום הפעילות וסיכום טיולנו נחל בנסיעה קצרה אל שדה התעופה של מינכן