11-23/11 יפן בתקופת השלכת – 14 ימים

יפן מקיף בשלכת – בן הקימונו לחרב

(14 ימים /11 לילות)

טיול ביפן ייקח אתכם אל מחוזות מופלאים בהם מושגים כמו יופי, אסתטיקה והקפדה על כל פרט
מקבלים משנה תוקף. סיור במדינה מרתקת זו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורות
עתיקות, אורבניות במיטבה מול טבע פראי מרהיב ביופיו.

תכנית הטיול מעמיקה, ייחודית ומעניינת התוכנית נבנתה בסיוע מדריכים המומחים ליפן, אשר מדריכים טיולים למדינה זו שנים רבות. אתרי הביקור חושפים בפני המטייל את יפן על כל גווניה, החל מיפן המודרנית וכלה ביפן המסורתית. במהלך הטיול נפגשים המטיילים עם תרבות עשירה ומרתקת, מסיירים באתרי הטבע היפים ביותר, בשווקים ובערים של יפן. תכנית גדושה ומלאה : אין סיורי בחירה ואין ימים חופשיים.

מועדים נוספים מומלצים:

03.11.24-16.11.24

05.11.24-18.11.24

07.11.24-20.11.24

תכנית גדושה ומלאה : אין סיורי בחירה ואין ימים חופשיים.

 • הטבות מילניום ביקורים וכניסות:
  טוקיו – סיור עיר, מקדש אסקוסה, פארק אואנו, האי אודייבה, שוק הדגים, מקדש מייג'י, רובע האלקטרוניקה, רובע גינזה, רובע הרג'וקו הצבעוני, רובע שיבויה ,עלייה לתצפית ממגדל מטרופוליטן, סיור בשינז'וקו
  קאמקורה – מקדש בודהיסטי
  האקונה – המוזיאון הפתוח, שייט באגם אשי
  מטסומוטו – ביקור בטירה השחורה
  טקאיימה – שוק הבוקר, עגלות יטאי קאייקאן, הרחוב המרכזי והעתיק
  שיראקאווה גו – ביקור בעיירה ובבית מסורתי
  קנאזאווה – גן קנרוקו אן, רובע הסמוראים
  קיוטו – טירת ניז'ו, מקדש הזן, מקדש הזהב, מקדש קיומיזו דרה , סיור ערב ברובע הגיישות
  נארה – מקדש טודאי ג'י, פארק האיילים, מקדש קאסוגה
  רכבת הבולט המהירה להירושימה
  הירושימה – פארק ומוזיאון השלום
  האי מיאג'ימה – שייט לאי, מקדש איטסוקושימה
  קובה– גשר "אקאשי קאיקו"
  אוסקה – מגדל אומדה

לקבלת טופס הרשמה לחצו כאן

ימים 1-2/ ת"א-אוסקה

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה  דרך יעד ביניים לאוסקה. לאחר  הנחיתה נערוך סיור באוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן ובירת מחוז אוסקה בחבל קנסאי שעל האי הונשו.נבקר באזור המקיף את תחנת נמבה. שילוב של ישן וחדש, בתי כולבו גדולים, רחובות קטנים עם בתים עתיקים. נעלה לתצפית על העיר מאומדה סקיי בילדינג, גורד השחקים השנים עשר בגובהו באוסקה, יפן, ואחד מהסמלים המוכרים בנוף של העיר. הוא מורכב משני בניינים בעלי 40 קומות כל אחד המחוברים ביניהם בגשר ובעלי חלק עליון משותף. גובהו של הבניין הוא 173 מטרים ותוכנן על ידי הירושי הרה.בתום הביקור, העברה למלוננו באוסקה.

יום 3/ אוסקה- נארה –  רכבת ה"בולט" להירושימה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן. נארה נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נסייר בפארק ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) מבנה העץ הגדול בעולם ובו פסל בודהה ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. בתום הביקור, העברה לתחנת הרכבת באוסקה ונסיעה להירושימה, ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen  -פאר מערכת התחבורה היפנית.לינה בהירושימה.

יום 4/ הירושימה פארק השלום, ביקור באי מיאג'ימה  משכן השינטו  – אוקיאמה

לאחר ארוחת הבוקר. נצא בשייט לאי מיאג'ימה – אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי ונבקר במקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק הוא המקדש הצף. נשוב להירושימה לביקור בפארק השלוו, שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את שעבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן. במהותו, הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי. מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים. נמשיך בנסיעה ללינה באוקיאמה.

יום 5/ אוקיאמה – קובה, הגשר התלוי- קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לכיוון קובה ונצעד על גשר "אקאשי קאיקו" האדיר, הגשר התלוי הארוך בעולם (אורכו כ-4000 מטרים!) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לבין האי שיקוקו. נסייר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. נמשיך לקיוטו. עיר עם מקדשים מחודדים בנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון . זוהי קיוטו, המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות ביפן שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי  זן מהיפים  שיש, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – ארמון הקיסרי המרשים. נבקר ברובע גיון הנודע, בו מתגוררות הגיישות והמייקות.  לינה בקיוטו.

יום 6/ קיוטו , בירתה העתיקה של יפן

נצא ליום טיול מקיף בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור במקדש הזן ריואנג'י הידוע  כ"גן הסלע", הייחודי במינו ביפן. נמשיך לשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני. נבקר בטירת NIJO ומקדש קינקאקוג' (Kinkaku Ji) הבנוי על אגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נמשיך למקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) ,החולש על העיר ממרומי גבעה  ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו עם סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים.לינה בקיוטו.

יום 7/ קיוטו-  קנאזאווה

ניסע לקנאזאווה, בירת מחוז אישיקאוו`ה המהווה דוגמא לשילוב של קידמה ומסורת חיה ותוססת, והיא אחת מערי הטירה האופייניות שנותרו ביפן. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן –  Kenroku-en , הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ`י, רובע הסמוראים השקט, אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלית. הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן.  נבקר בבית מיוחד שכזה ונתרשם מהעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים – שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים.  לינה בקנאזאווה.

יום 8/ קנאזאווה  – שיראקווה גו- טקייאמה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע בנוף האלפיני ונגיע לשיראקווה גו,  עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים והוכרזה כאתר מורשת עולמי. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" , המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזורי ההרים. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך לטקייאמה, עיר עתיקה בלב הרי האלפים היפנים. נערוך סיור בעיירה. ניכנס למוזיאון המיוחד   "”Yatai kaikan שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים , למצעד מרהיב ברחובות העיירה. לינה בטאקייאמה.

יום 9/ טאקייאמה – מאטסומוטו- הרי פוג'י, הרי האלפים היפניים –האקונה

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל, נטייל ברחוב המרכזי, סונומאצ'י, המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים. נמשיך בדרכנו למאטסומוטו (MATSUMOTO)  הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירת מאטסומוטו, המכונה גם המצודה השחורה. הטירה נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שניםניסע דרך הר פוג'י הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. הר פוג'י, המתנשא לגובה של 3,776  מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה ארעה בשנת 1707. לפוג'י מקום מיוחד בתרבות היפנית והוא מקודש בעיניהם במשך מאות שנים ההעפלה על ההר הייתה טקס דתי. כתות מסוימות סגדו להר וציירים יפנים רבים הנציחו אותו בסדרות ציורים מפורסמות. נתרשם מעוצמתו ונמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi)  בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. בערב, נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. לינה בהאקונה.

יום 10/ האקונה , אגם אשי והמוזיאון הפתוח- קאמקורה -טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר,  נבקר בהאקונה ונראה כיצד הפעילות הגעשית יצרה באזור מעיינות חמים רבים ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי אגם אשי, בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם.  נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו, בגן הרחב, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם.. בתום הסיור, ניסע לקאמקורה לביקור במקדש הבודהה הגדול.נמשיך לטוקיו, עיר הבירה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. נתרשם ממרכזיה התוססים  של העיר ללא הפסקה,  ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים.  גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל: קצב מהיר, זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי.  העיר משמשת כבירת יפן  מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן.  לינה בטוקיו.

יום 11/ סיור מקיף בטוקיו :שוק הדגים, רובע פארק אואנו,מקדש אסקוסה, רובע האלקטרוניקה, גינזה, שינז'וקו

נערוך סיור מקיף בעיר. נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market) (מותנה באישור השלטונות). נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno)  . נגיע לרובע אסאקוסה , נבקר במקדש (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת  628   ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon -אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה. נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו  ולגינזה  ,(Ginza) אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. נסיים בסיור בשינז'וקו ,אזור הבילוי המפורסם של טוקיו. לינה בטוקיו.

יום 12/ טוקיו: מקדש מייג'י, רובע הרג'וקו, רובע שיבויה

המשך סיורים בטוקיו התוססת.  נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. נבקר באזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות  Harakuku&Omotesando .  נבקר באזור אודייבה – אזור בילוי עם תצפית מיוחדת על העיר. נגיע לרובע  שיבויה , אזור קניות ובילויים ידוע ונעלה למגדל מטרופוליטן לתצפית מרהיבה על טוקיו.  לינה בטוקיו.

ימים 14-13 / טוקיו  – טיסה חזרה לת"א

יום אחרון בטיולנו המיוחד. בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה בטוקיו וטיסה דרך יעד ביניים, לתל אביב (הגעה לארץ ביום 14).

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות

מלון:
טיסות:
 • טיסות: ת"א-אוסקה/ טוקיו- ת"א דרך אבו דאבי:
  תל-אביב – אבו דאבי EY594 המראה 13:55 נחיתה 18:55
  אבו דאבי – אוסקה    EY830 המראה 21:40 נחיתה 11:20 (למחרת)
  טוקיו – אבו דאבי      EY871 המראה 16:55 נחיתה 00:35 (למחרת)
  אבו דאבי – תל-אביב EY593 המראה 09:45 נחיתה 11:20
מחיר:

5,899$

תוספת לחדר יחיד 1,290$

תנאי תשלום:
ניתן לשלם בכרטיס אשראי –ב- 3 תשלומים או בקרדיט לפני היציאה
תשלום בהעברה בנקאית בשקלים או לחשבון דולרי.

מחיר כולל:
 • טיסות דרך דובאי  בחברת EK
 • מיסים:
  מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01/01/24 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.
 • לינה:
  בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה.
 • כלכלה:
  חצי פנסיון
 • תחבורה:
  אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.
 • הדרכה:
  מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים הגיאוגרפיים של מילניום ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.
 • תשר:
  מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל, לא נהוג שרות סבלות ביפן (לא כולל תשר למדריך הישראלי )
 • הערות:
  ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.
  יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו
מחיר אינו כולל:
 • מיסים:
  כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה – 01.01.24 ומיסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה
 • הוצאות אישיות:
  כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד
  בדיקות קורונה לפני היציאה ולפני החזרה לארץ (בהתאם להוראות מדינת ישראל ומדינת היעד)
 • תנאי תשלום 
  ניתן לשלם בכרטיס אשראי ב-3 תשלומים או בקרדיט
  תשלום בהעברה בנקאית בשקלים או לחשבון דולרי.
 • ביטוח ותנאי ביטול:
  ביטוח:
  ביטוח נסיעות, רפואי ומטען *מומלץ ביטוח מורחב ,
רמת קושי:

טיול תיירותי, מתאים לכולם

מה להביא:

נעדכן בפגישה עם המדריך כשבוע לפני היציאה

ביטולים:

דמי  ביטולחישוב ימי עבודה: ראשון עד חמישי לא כולל שישי/שבת וערבי חג  וחגים

  • ביטול הטיול מכל סיבה שהיא ממועד ההרשמה ועד 89 ימי עבודה מלאים לפני היציאה לטיול יחויבו בדמי טיפול ע"ס

  47 $ למטייל.

  • דמי הביטול מ- 88 ימי עבודה ועד 60 ימי עבודה לפני היציאה לטיול: 30% ממחיר הטיול למטייל.
  • דמי הביטול מ- 59 ימי עבודה ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה לטיול: 40% ממחיר הטיול למטייל.
  • דמי הביטול מ- 44 ימי עבודה ועד 20 ימי עבודה לפני היציאה לטיול: 50% ממחיר הטיול למטייל.
  • דמי הביטול מ- 19 ימי עבודה ועד מועד יציאת הטיול: 100% ממחיר הטיול למטייל.