3-10/8: מדיירה והאיים האזוריים

תמונת המלון 5

מדיירה והאיים האזוריים

מאי האביב הנצחי אל ארכיפלג התכלת שבלב האטלנטי

קבוצת מטיילים עם פזית- טיולים ואגדות

טיסות ישירות למדיירה – 8 ימים/7 לילות

מדיירה – אי וולקני קטן, שהוא עולם ומלואו. אל תוך האוקייאנוס האטלנטי ומול חופי אפריקה, שוכנת "פיסה" מפורטוגל שמלאה בכל טוב ועניין – נופים מרשימים, בוטניקה מגוונת מאין כמותה, מטבח מקומי משובח, יין משובח עוד יותר, כפרים נעימים ספוגים באווירה אותנטית, כזו "של פעם", ואנשים לבביים ומסבירי פנים. טיול במדיירה, שמשלב גם את היפה והגדול שבאיים האזוריים, סן מיגל, הוא שילוב יוצא דופן של הטוב מכל העולמות. ארכיפלג התכלת האזורי, ששוכן הכי רחוק מאירופה, בואכה הלאה ליבשת אמריקה, שמר על אופיו הפורטוגלי אף הוא, אך עם ניחוח צנוע ומסביר פנים אף יותר. לראשונה בישראל, נצא בטיסות ישירות אל מדיירה והאיים האזורים, תוך מיקסום פוטנציאל חווית הביקור ביחס לזמן המסע אליהם. טיול לאיים שאין שני להם. לב האטלנטי אך גם ליבה של פורטוגל.

להורדת תכנית הטיול לחץ כאן

לקבלת טופס הרשמה לחצו כאן

תמונת המלון 6

תמונת המלון 1

תמונת המלון 2

תמונת המלון 4

 

מלון:
 • בתי מלון: דרגה ראשונה
טיסות:
הלוך  03.08.2022
תל אביב (TLV) – פונצאל (FNC)
מזוודה כלולה במחיר
ארוחה כלולה במחיר
חזור  10.08.2022
PONTA DELGADA AZORES (PDL) – תל אביב (TLV)
מזוודה כלולה במחיר
ארוחה כלולה במחיר
מחיר:

1845 יורו

תוספת לחדר יחיד 450 יורו

ניתן לשלם בכרטיס אשראי –ב- 3 תשלומים או בקרדיט לפני היציאה
תשלום בהעברה בנקאית בשקלים או לחשבון דולרי.

מחיר כולל:

מחיר הטיול כולל
✔ טיסות ישירות בינלאומיות.
כולל מיסי נמל ותוספת דלק מסי הנמל, היטלי
הדלק והביטחון מעודכנים נכון למועד הפרסום
✔ בתי מלון – דרגה ראשונה.
✔ כלכלה – ארוחת בוקר.
✔ סיורים וביקורים באטרקציות כולל דמי כניסה
כמפורט בתכנית הטיול.
✔ תחבורה – אוטובוס תיירים נוח ומודרני לביצוע
תכניות הטיול.
✔ טיפים לנותני השרותים בחו״ל.
✔ מדריך ישראלי מקצועי

מחיר אינו כולל:

המחיר אינו כולל
✖ ביטוח רפואי וביטוח כבודה.
✖ הוצאות בעלות אופי אישי.
✖ דמי סבלות או הוצאות אישיות.
✖ תוספת לאדם בחדר יחיד.
✖ הוצאות בעלות אופי אישי כגון: משקאות המוגשים
במהלך הארוחות, כביסה, סרטים בתשלום בחדרים
ושרות וכו'.
✖ תשר למדריך הישראלי.

רמת קושי:

טיול תיירותי, מתאים לכולם

מה להביא:

יימסר בפגישה עם המדריך לפני מועד היציאה

הערות:

הערות כלליות :

 • התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים.
 • המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.
 • מחיר הטיול נכון למחירי הטיסות ושירותי הקרקע הידועים בחודש ינואר 2022, יתכן ויהיה שינוי במחיר הטיול בעקבות עלית/ ירידת מחירים ושינויי שער דולר/ מטבע מקומי.
 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ, בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • יש להדגיש, להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינויו/או מחדל הקשור בחברת תעופה כלשהי אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת "קאמינוס" והאחריות כולה תהיה על חברות התעופה במקרה זה וכי " קאמינוס" תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • על הנוסעים להצטייד בביטוח רפואי מתאים הכולל הרחבה להטסה רפואית.
 • יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם ללוח הטיסות המעודכן.
 • המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.
 • כפוף לתנאים הכללים המצוינים באתר החברה.

תנאי תשלום:

חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.

שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

ביטולים:

דמי ביטול:

 • מקדמה על סך 100 יורו שלא תוחזר בשום מקרה ( ראה הערת קורונה מטה).

מ 22-29 ימי עסקים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-22 ימי עסקים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 14-8 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75%  מ 7 ימי עסקים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.

 • לעניין ספירת מנין ימי העבודה יובהר כי במניין ימי העבודה לא יכללו ימי שישי, שבת, ערבי חג, וחג , יום הביטול ויום הטיסה .
 • חשוב לציין: מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
 • כפוף לתנאים הכללים המופיעים באתר החברה.
 • הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד. שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים (תיקון 58).

לפיכך, במידה ויהיה ביטול ויהיה החזר, הוא רלוונטי אך רק לשירותים הניתנים בישראל, ולא לשירותים הניתנים מחוץ לישראל. מודגש בזאת, כי בעצם החתימה על טופס ההרשמה/ההסכמה האינטרנטית, החותם עליו מסכים ומקבל את תנאי הביטול, על פי האפשרות של ביטול העסקה לפי התנאים הנ"ל.

הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, במקרה וממשלת ישראל מכריזה על נתב"ג כסגור או שהיעד הוגדר כיעד ברמת סיכון מירבית, קרי אסורה הנסיעה אל היעד, במקרה כזה, ניתן לקבל זיכוי לרכישה עתידית במלוא הסכום, או לחילופין החזר כספי בניכוי 100 דולר/יורו בהתאם למטבע החבילה.