שבת 9/11: טיול צעירים לקרן נפתלי ואגמון החולה בשקיעה!

~ הטיול מלא! לרשימת המתנה ניתן לפנות לריטה 050-8354535 ~

מיועד לצעירים אוהבי הליכה בטבע בין הגילאים 20-38 בלבד!

הצטרפו לקבוצת הצעירים שלנו בפייסבוק לתמונות ועדכונים

עם הסתיו חזרו גם הציפורים, מעבר למדבר, מעבר להרים, והוא ראה אותה על הענף והיא כחולת נוצה והיא דקת כנף… הסתיו שוב כאן אז גם אנו חוזרים אל טיול כפול בצפון הרחוק!

נתחיל את היום שלנו במסלול שהוא חלק משביל ישראל מקרן נפתלי שבגליל העליון ועד לישוב רמות נפתלי, לכל אורך הדרך ננשום אויר פסגות וישתקף מולנו יופיו של עמק החולה!

נעלה עם השביל לאחת הנקודות הגבוהות באזור, קרן נפתלי, נקודת התצפית פותחת בפנינו חווית נוף וטבע עוצרת נשימה; עמק החולה, רמת הגולן והחרמון נפרשים לפנינו במלוא עוצמתם!

בפסגה נמצאים שרידי מקדש הלניסטי ומצודה חשמונאית, חומות אבנים ובורות מים, וכן עצים מרשימים של אלה אטלנטית, נמשיך עם שביל ישראל עד שנגיע לישוב רמות נפתלי, שם גם נסיים.

לאחר סיום המסלול, האוטובוס יקפיץ אותנו כמה דקות לכיוון אגמון החולה! נטייל בשמורת החולה ולאורך האגמון, כשבדרך ילוו אותנו תצפיות ציפורים מרהיבות לקראת השקיעה! אין דבר יותר מרהיב מזה…!

עוד לפני הקמת מדינת ישראל ייבשו העולים החדשים את הביצות ואת אגם החולה הגדול למטרת חקלאות. לאחר קום המדינה הכשירו קק"ל ושמורות הטבע שטח קטנטן להפוך לגן לאומי בתשלום, פינת מנוחה לציפורים הנודדות על קו אירופה-אפריקה ואטרקציה תיירותית.

נקודות האיסוף באוטובוס מראשון-לציון: (לחצו על הטקסט כדי לראות את המיקום על המפה)

יש להגיע 5 דקות לפני השעות המצויינות – האוטובוס לא מחכה למאחרים

דמי ביטול:

עד שבוע לפני האירוע 20 ש"ח לאדם. בשבוע האירוע אין החזרים

הערות:

  • בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין – מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית
  • המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח
  •  קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים