שבת 24/12: טיול צעירים לכרמל ופסטיבל חג החגים, ואדי ניסנאס לקראת הכריסמס!

מיועד לצעירים אוהבי הליכה בטבע בין הגילאים 20-38 בלבד!

הצטרפו לקבוצת הצעירים שלנו בפייסבוק לתמונות ועדכונים

נצא ליום טיול שכולו חגיגה! נתחיל את יומנו בכרמל ונמשיך אל פסטיבל חג החגים בואדי ניסנאס. בדרך נראה עבודות פיסול, ציורים מרהיבים ומיצגים של אמנים שונים.

נתחיל את דרכנו כמו תמיד – בטבע! נחל ספונים ונחל אורן ובינהם מערת אורנית ועינות קדם.

בדרכנו נעבור ליד מערת ישח וצנירים רבים, צניר זו תופעת טבע מדהימה הנפוצה מאוד בכרמל שנוצרה ע"י גלי ים שהגיעו בעבר עד לנקודות אלו!

נתפעל מהפריחה החורפית ונמשיך בדרכנו ולאט לאט יתגלה בפנינו יופיו המלא של הים התיכון! נתצפת גם על נחל אורן העובר ממש מתחתינו ונסיים בחניון נחל אורן, משם נמשיך באוטובוס עד לחיפה, שם נשתלב בחגיגות המוארות!

חיפה היא עיר של דו קיום. זה לצד זה חיים יהודים וערבים וכך התהווה ציביונה של העיר. אחד מהמקומות שאולי יותר מכולם מסמל זאת, הוא ואדי ניסנאס. סמטאות הואדי היוו את ההשראה לסיפורו של סמי מיכאל "חצוצרה בואדי", שהיה תושב השכונה בשנות ה-50.

פסטיבל חג החגים הינו פסטיבל שמח וססגוני אשר במוקדו מסלול אמנות המתחיל מבית הגפן וממשיך לתוך שכונת ואדי ניסנאס. לאורך המסלול, המתפתל בין רחובות השכונה, בתיה וחצרותיהם, עבודות פיסול מיוחדות, ציורים מרהיבים ומיצגים של אמנים מכל גווני הקשת.

הפסטיבל מתקיים באות דו-קיום ויהיו דוכנים מגוונים, ירידים משעשעים ותהלוכות רחוב והכל תחת המעטה הקסום של הכנות העיר לחג המולד – הכריסמס! נטייל בחופשיות בעיר ונראה את העיר מתכוננת לחג המולד.

נקודות האיסוף באוטובוס מראשון-לציון: (לחצו על הטקסט כדי לראות את המיקום על המפה)

יש להגיע 5 דקות לפני השעות המצויינות – האוטובוס לא מחכה למאחרים

דמי ביטול:

עד שבוע לפני האירוע 20 ש"ח לאדם. בשבוע האירוע אין החזרים

הערות:

אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין !
המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך
קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים