שבת 18/1: טיול צעירים אל שביל הגולן !

טיול ברמת הגולן מעל הכנרת על שביל הגולן!

הטיול מיועד לאוהבי הליכה הטבע בגילאי 20-38 בלבד!

הצטרפו לקבוצת הצעירים שלנו בפייסבוק לתמונות ועדכונים

מסלול יפיפיה ברמת הגולן הירוקה של אחרי הגשמים! נצפה בכנרת שהתמלאה לה, נבקר במעיין סודי, נאכל ארוחת צהריים לרגלי הכנרת, ונקנח בביקור בגן לאומי חמת טבריה- נראה בית כנסת עתיק עם רצפת פסיפס מרשימה ונשכשך את רגלינו בבריכות השכשוך החמות!!!

נתחיל את היום במבוא חמה- התצפית היחידה בארץ ממנה ניתן לראות את הכינרת כולה! נטייל על קו רכס הגולן ותוך כדי ירידה נגלה את נופי הכנרת ממעוף הציפור מצד אחד, ומהצד השני נראה את הגולן הירוק בשיא תפארתו.

בהמשך נגיע אל עין שוירח או בשמו הקודם – עין שריר, מעיין קסום נוסף הנובע לתוך בריכה במדרונות מצוקי האון, הבריכה המקורית של המקום נבנתה ע"י פרסים בהאים תושבי הכפר סמארה כדי לאגור בה את מי המעיין ולהשתמש בו להשקיית שדותיהם. לפני כחמש שנים שונה מבנה הבריכה ע"י אנשי החברה להגנת הטבע.

נבקר באנדרטת הטייסים הטורקים, אשר הוקמה לזכר טייסים טורקים שמטוסם התרסק כאן בתחילת מלחמת העולם הראשונה… ומשם, במידה והזמן יאפשר לנו, נטבול את רגלינו במימי הכנרת!

נמשיך בנסיעה קצרה על האוטובוס לעיר והאגדה- טבריה! אחת מערי הקודש של היהדות! מה שנקרא- גם יפה, וגם חשובה 😉 בטבריה נכתב התלמוד הירושלמי (לא, לא בירושלים) ובה הומצאה שיטת הניקוד שאנו משתמשים בה עד ימינו אנו! אנו נבקר בגן הלאומי, נראה את הפסיפס ובו גלגל המזלות… נחפש כל אחד את המזל שלנו בפסיפס.. ולקינוח גולת הכותרת- בריכות השכשוך החמות!!! בימים עברו המעיינות החמים היו לב ליבה של טבריה העתיקה. אנשים מכל הארץ היו מגיעים כדי להתרפא, וגם אנחנו נכנס למים ומה שבטוח- נצא עם מצב רוח טוב! 🙂

דמי ביטול:

עד שבוע לפני האירוע 20 ש"ח לאדם. בשבוע האירוע אין החזרים

הערות:

  • בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין – מחובתכם לדווח על כל בעיה בריאותית
  • המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח
  •  קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים